معرفی برنامه Easy App Backup

سایمان دیجیتال ۲۷ اسفند ۱۳۹۴

بدون شک، شما هم ممکن است جزو افرادی باشید که تا بحال به هر دلیل ممکن، مجبور شده اید تلفن همراه اندرویدی خود را به تعمیرگاه برده باشید و در آنجا نیز به اجبار، به یک باره قید کلیه ی اطلاعات خود را زده باشید و یا حتی بنا به دلایلی دیگر، تلفن همراه شما از کار افتاده باشد و دسترسی به اطلاعات موجود در آن امری سهل الوصول نباشد. پیشگری بهتر از درمان است. در آموزش های قبل شما را در پشتیبان گیری خودکار مخاطبین (لینک آموزش) و تصاویر توسط گوگل (لینک آموزش) راهنمایی کردیم، در این آموزش قصد داریم برنامه ای که به تازگی برای مدت محدودی رایگان شده است را به شما معرفی کنیم تا به کمک آن بتوانید از برنامه های خود، بسیار ساده نسخه ی پشتیبان تهیه کنید.

معرفی برنامه Easy App Backup

چنانچه در بالا اشاره شد بنابه دلایل فراوانی شما ممکن است به برنامه های تلفن همراه خود دیگر دسترسی نداشته باشید. در این میان یکی از دلایل نیز می تواند خرید یک تلفن همراه جدید باشد. برنامه ی یک دلاری Easy App Backup که از تاریخ 15 مارس 2016 به مدت محدودی رایگان شده است، شما را در پشتیبان گیری و بازگرداندن برنامه های تلفن همراه کمک فراوانی خواهد کرد. با تنظیم کردن برنامه Easy App Backup، کلیه ی برنامه های تلفن همراه بصورت خودکار در کارت حافظه و یا فضای آنلاین گوگل درایو (Google Drive) ذخیره خواهند شد و شما در هر زمان می توانید به راحتی بسیار بیش از پیش آنها را مجدد نصب کنید. علاوه بر این مورد، شکلی که Easy App Backup، برنامه های شما را مدیریت می کند، بسیار شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. از سایر ویژگی های اصلی این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پشتیبان گیری انبوه
  • پشتیبان گیری از آدرس پلی استور(لینک پلی استور) یک برنامه ی محفظت شده
  • باز گرداندن برنامه ای فضای کارت حافظه و یا گوگل درایو
  • حذف سریع برنامه
  • چیدمان برنامه ها بر اساس نام، تاریخ نصب، اندازه
  • جستجوی برنامه ها
  • نمایش برنامه هایی که محتوای تبلیغاتی دارند
  • ارسال فایل خام برنامه توسط ایمیل
  • به اشتراک گذاری آدرس پلی استور یک برنامه
Easy App Backup

Easy App Backup

تفاوت نسخه ی رایگان و نسخه پولی Easy App Backup

شما در محیط برنامه، همچون بسیاری دیگر از برنامه های رایگان اندروید، شاهد تبلیغات خواهید بود که در حال حاضر، با دانلود این برنامه از پلی استور، دیگر هیچگاه شاهد این تبلیغات در شما در محیط برنامه نخواهید بود.

دانلود برنامه از پلی استور گوگل (لینک)

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی