معرفی اپلیکیشن برای زنگ موبایل

Sayman Digital ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
زنگ موبایل

پیدا کردن آهنگ زنگ موبایل در بین هزاران آهنگ و صدا شاید به سادگی آنچه که فکر می کنیم نباشد. بنابراین در اینجا لیستی از اپلیکیشن های زنگ موبایل و اعلانات را برای شما معرفی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که شما می توانید آن ها را به راحتی دانلود کنید و حتی می توانید صداهای کلید های هوم و سایر کلید های کاربردی خود را تغییر دهید.

معرفی اپلیکیشن برای زنگ موبایل

 

ZEDGE Ringtones & Wallpapers

این برنامه بالغ بر هزاران زنگ موبایل، آهنگ اعلانات و تصاویر پشت زمینه را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد و شما می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. از قابلیت های این برنامه می توان به جست و جو آسان، داشتن لیست علاقه مندی، اجازه تغییر نام برنامه ها اشاره کرد.

دانلود اپلیکیشن از پلی استور

Audiko ringtones

این برنامه یکی از اپلیکیشن هایی می باشد که به شما کمک می کند ، گوشی اندرویدی خود را با تنظیم تصاویر پس زمینه زیبا و گذاشتن معروف ترین زنگ خور شخصی سازی نمایید. دیگر پیدا کردن آهنگ اعلانات برای گوشی، کار سختی نمی باشد. شما می توانید به راحتی به همه این آهنگ ها دسترسی داشته باشید.

Atmosphere apps

اپلیکیشن Atmosphere یکی از بهترین برنامه که آهنگ های برای خواب بهتر، ریلکسیشن،مدیتیشن و سایر فعالیت های ورزشی فراهم می کند. البته تنوعی از آهنگ ها را می توان در آن پیدا کرد و حتی شما می توانید به راحتی صداهای مورد علاقه را ترکیب و آن ها را با صدا پیش فرض داخل برنامه مقایسه کنید. لازم است بدانید که در این برنامه صدا ها مبتنی بر آهنگ نمی باشند بلکه صداهایی برای آرامش ذهن، درس خواندن و سایر فعالیت ها تعبیه شده است.

دانلود اپلیکیشن از پلی استور

Dank Soundboard

این برنامه مناسب زنگ موبایل رایگان می باشد و شما می توانید هر آهنگی را به عنوان زنگ خور گوشی و یا صدای اعلانات استفاده نمایید. همچنین شما می توانید آهنگ شخصی خود را نیز آپلود کنید و با دوستان خود به اشتراگ بگذارید. رابط کاربری استفاده شدن در آن بسیار راحت و آسان است و شما میتوانید به صورت رایگان آن را دانلود نمایید.

دانلود اپلیکیشن از پلی استور

100s of Buttons and Sounds 2

این اپلیکیشن یکی از وسیع ترین برنامه ها برای دانلود زنگ موبایل می باشد. اگر اشاره به وسیع می کنیم، به این منظور که از آهنگ و صدا های بسیار زیادی برای زنگ گوشی و اعلانات برخوردار است.

دانلود اپلیکیشن از پلی استور

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی