مطالعه داستان های کوتاه با وب سایت و اپلیکیشن رایگان

Sayman Digital ۲۲ فروردین ۱۳۹۵
داستان های کوتاه با اپلیکیشن های رایگان

اگر شما علاقه مند به خواندن داستان های کوتاه  نیستید، باید به شما بگوییم که حتما علاقه مند گردید. خواندن داستان جنبه های بسیار مفیدی دارد. مطالعات نشان داده است که خواندن داستان باعث رها شدن از استرس و خواب بهتر برای قوی کردن روحیات و ذهن آماده می گردد.

در حال حاضر شما بایستی ارتقاء ذهن را به عنوان یک عادت در سال جدید هدف اصلی خود قرار دهید. حالا بیایید خواندن داستان را به عنوان یک عادت برای خودمان تعیین کنیم. برای این امر می توانیم با منبع قرار دادن بهترین سایت ها و اپلیکیشن ها که داستان های کوتاه را برای شما در هر زمان و مکان فراهم می کند، خواندن داستان را به عادت روزانه تبدیل نماییم.

وب سایت Morning Short: داستان های کوتاه به ایمیل شما فرستاده می شود

چه چیزی بهتر از پیدا کردن داستان های کوتاه روزانه است؟ داشتن این داستان ها در ایمیل بسیار خوش آیند خواهد بود. بنابراین شما حتی سر زدن به وب سایت را فراموش نخواهید کرد. علاوه بر این یک تیمی تخصصی، داستان کوتاه و شیرین را برای شما انتخاب می کنند تا این که شما را 10 صبح از داشتن داستان کوتاه با کیفیت با خبر سازند.

داستان های کوتاه با اپلیکیشن های رایگان

همه ایمیل ها در فرمت دسکتاپ و یا نسخه موبایل به شما ارسال می گردد. بنابراین شما آماده مطالعه می شوید. علارغم این موضوع اگر علاقه مند به کتاب های صوتی هستید با مراجعه به وب سایت  Listen To Morning Short می توانید هروز صبح به کتاب های صوتی خود گوش دهید و همه این کتاب های صوتی به صورت رایگان ارائه می گردد.

اپلیکیشن TaleHunt:  داستان های کوتاه 20 کاراکتر

هر فصل این برنامه 250 کاراکتر و یا کمتر می باشد و هرکس می تواند داستان کوتاه خود را با دوستان به صورت رایگان به اشتراک بگذارد. اپلیکیشن TaleHunt به شما روند عملکرد برنامه را به طور پیش فرض نشان می دهد که برخی از نوشته ها بالاترین رای را براساس لایک های دریافتی بدست می آورند. شما می توانید برخی از کاربران مورد نظر خود را فالو نمایید تا به تمامی نوشته های او دسترسی داشته باشید. در ضمن هر داستانی با علامت هشتگ  نمایش داده می شود بنابراین شما می توانید به هرکدام از آن ها که علاقمند هستید، داشته باشید.

داستان های کوتاه با اپلیکیشن های رایگان

لینک دانلود iOS

لینک دانلود  اندروید

وب سایت Poop Fiction : مدت زمانی را که دارید انتخاب کنید و یک داستان دریافت نمایید

اجازه ندهید لحظه های خنده دار وب سایت Poop Fiction از شما دور شوند. در واقع داستان ها با دقت انتخاب و در چهار دسته تقسیم بندی می شود: داستان کوچک(مدت زمان در نظر گرفته شده 1 الی 2 دقیقه)، داستان کوتاه (2 الی 3 دقیقه)، داستان متوسط (3 الی 4 دقیقه)، داستان بلند (بیشتر از 4 دقیقه).

داستان های کوتاه با اپلیکیشن های رایگان

مدت زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه “Find me a story“ کلیک نمایید. وب سایت  Poop Fiction بر روی نسخه های موبایل و دسکتاپ از عملکرد خوبی برخوردار است.

 

 

 

 

 

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی