مسافرت عید خود را با گوگل بگذرانید

Sayman Digital ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
مسافرت با گوگل

مسافرت با گوگل…

گوگل در حال تلاش است تا بدون هیچ زحمتی برای شما، تعطیلات را برای شما برنامه ریزی کند. برای این کار، او یک ویژگی تحت عنوان مقصد با گوگل “Destinations on Google” روانه دنیای تکنولوژی کرده است که بدین معنی می باشد به شما کمک می کند که برای مسافرت کجا بروید، چه زمانی بروید و در آن جا چکار کنید، به طور کاملا دقیق بسنجید. حتی این ویژگی بسیار جالب به شما این امکان را می دهد که بلیط ها و هتل های ارزان را پیدا کنید.

گوگل یا بهتر است بگوییم تور لیدر

از آنجایی که شما می دانید جست وجو واژه مسافرت برای گوگل تازگی ندارد. اما این بار گوگل شما را با جست وجو این واژه در تلفن همراه خود شگفت زده می کند. اگر شما عبارت تعیطلات اروپا را جست و جو کنید، شما نتایج زیادی را برای جست وجو خود مشاهده خواهید کرد زیرا واژه اروپا شامل شهر ها و کشورهای زیادی می باشد. ولی در صورتی که برای یک شهر و کشور خاصی جست وجو کنید، شما با یک ویژگی بسیار جدید و حالب تحت عنوان راهنمای تور “travel guide.” مواجه خواهید شد.

زمانی که مکانی را برای مسافرت در گوگل جست وج می کنیم اغلب صفحات 2 گزینه را به ما پیشنهاد می دهند. اولین گزینه  این است که مقصد مورد نظر را همراه با عکس ها و ویدئو ها و برخی اوقات با نقشه های به ما معرفی می نماید. دومین گزینه برنامه های سفر می باشد. یکی از حوصله بر ترین بخش مسافرت تمرکز بر روی این که چند روز در هر مقصد گذراند. بنابراین گوگل در تلاش است که همه جا با ما باشد و پاسخ سوالات ما را با ترکیبی از مطالب تولید شده و الگوریتم های مختص خود بدهد.

مسافرت با راهنمای تور گوگل

آیا گوگل برای ما بلیط رزرو می کند؟

گرد آوری اطلاعات سفر 201 شهر قابل دسترس راه اندازی خواهد شد. بنابر گفته های رادیکا مالپانی مدیر بخش مهندسی سفر، هدف نهایی گوگل این است که به افراد اجازه بدهد که در صورتی که نمی دانند کجا بروند و کجا بمانند، می توانند با این ویژگی بسیار خلاقانه مسافرت خود را به یک خاطره فراموش نشدنی تبدیل کنند.  این برنامه سفر برای آن ها مفید خواهد بود اما لازم است بدانند که محدودیت هایی را در بر دارد. برای  مثال گوگل در موضوع رزو کردن وسایل حمل و نقل هیچ نقشی نخواهد داشت.

لازم است بدانید که این قابلیت گوگل در برنامه Google Search now در هردو پلت فرم اندروید و iOS قابل اجرا است و فعلا شما تنها با تلفن همراه خود می توانید از این قابلیت لذت ببرید.

منبع: theverge

 

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی