با iOS وب سایت نامناسب سن کودکان خود را بلاک کنید

Sayman Digital ۹ آذر ۱۳۹۴
محدود کردن وب‌سایت

محدود کردن وب‌سایت با دستگاه‌های آی او اس

محدود کردن وب‌سایت یا بلاک کردن آن‌یکی از دغدغه‌های اصلی والدین نسبت به استفاده فرزندان خود از اینترنت هست. این روزها دستگاه‌های دیجیتالی مانند نیازهای روزمره آدمی هستند، هرچقدر که پیش می‌رویم احساس نیاز به این دستگاه‌ها بیشتر می‌شود.دستگاه‌های هوشمند آی او اس که استفاده از آن‌ها در کشورمان بسیار رایج شده است و امروزه فرزندان ما بیشتر از بزرگ‌سالان خود از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. این دستگاه‌های هوشمند آی او اس می‌توانند به‌نوعی وسیله آموزشی ، یادگیری و سرگرمی برای کودکان ما باشند. بنابراین باید مراقب باشیم زیرا ممکن است که با رجوع کردن به سایت‌ها ، محتوا نامناسب سن کودکانمان در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

چگونه با محدود کردن وب‌سایت فرزندان خود را از محتوا نامناسب سن آن‌ها دورنگه داریم؟

آز آنجایی که شوق کودکان برای یادگیری تکنولوژی نسبت به پدر و مادر خود بسیار زیاد است بنابراین نمی‌توان اجازه نداد که از دستگاه‌های هوشمند آی او اس استفاده کنند. بنابراین ما برای شما راهکار راحت و بدون دردسر ارائه می‌کنیم که شما می‌توانید با محدود کردن وب‌سایت و یا برنامه‌های نامناسب سن کودکان خود در دستگاه‌های آی او اس ، آن‌ها را از مضرات تکنولوژی دورنگه دارید.

محدود کردن وب‌سایت از سال‌های قبل در سیستم‌عامل iOS اتفاق افتاده است و حتی اگر شما هنوز سیستم‌عامل iOS7  را استفاده می‌کنید می‌توانید از قابلیت محدود کردن برنامه‌ها و یا وب‌سایت‌ها استفاده کنید.

برای محدود کردن وب‌سایت روند زیر را دنبال کنید:

Setting->General->Restricti
محدود کردن وب‌سایت

محدود کردن وب‌سایت

در ادامه زمانی که شما می‌خواهید وارد قسمت  Restriction شوید  دو بار از شما رمز آیفون خود را می‌خواهد. رمز را وارد کرده و در قسمت Restriction با اسکرول کردن به پایین صفحه، قسمت وب‌سایت را خواهید دید:

Restriction ->Websites

محدود کردن وب‌سایت

بعد از وارد شدن در قسمت وب‌سایت شما می‌توانید با تنظیمات زیر محدود کردن وب‌سایت خود را به‌راحتی انجام دهید:

بعد از وارد شدن در قسمت Websites ، تیک All Websites را بردارید و گزینه Limit Adult Content  انتخاب کنید که به شما در پایین صفحه دو گزینه را پیشنهاد می‌دهد. گزینه اول” ALWAYS ALLOW” و گزینه دوم” NEVER ALLOW” می‌باشند.

محدود کردن وب‌سایت

 

شما به‌راحتی می‌توانید با واردکردن سایت در قسمت ” NEVER ALLOW” که محتوا آن نامناسب سن کودک شما است را محدود کنید و یا می‌توانید با واردکردن سایت در قسمت” ALWAYS ALLOW” که می‌خواهید کودک شما فقط اجازه دسترسی به این سایت را داشته باشد، خیال خود را آسوده کنید؛ و بدون هیچ دغدغه‌ای دستگاه‌های هوشمند آی او اس را در اختیار کودکان خود قرار دهید.

محدود کردن وب‌سایت

منبع: drippler

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی