چگونه فیس آی دی آیفون X را فعال کنیم؟

Sayman Digital ۱۳ آبان ۱۳۹۶
تنظیم فیس آی دی آیفون X

همانطور که مطلع هستید، دیگر دکمه هوم اپل در آخرین پرچمدارش یعنی آیفون X وجود ندارد. بنابراین دیگر برای باز کردن قفل گوشی دیگر به حسگر اثر انگشت نیازی نمی باشد ولی در عوض یک حسگر قوی تر و با امنیت بالاتر به نام فیس آی دی (Face ID) جایگزین شده است. عملکرد فیس آی دی آیفون X به این گونه است که از طریق تکنولوژی دوربین عمیق، صورت افراد را اسکن و از آن برای شناسایی افراد استفاده می نماید.

اگر شما در مراحل اولیه تنظیمات آیفون X، تنظیمات فیس آی دی آیفون X را فراموش کرده اید و یا می خواهید به دوستان خود نحوه فعال کردن آن را  آموزش دهید، باید به شما بگوییم در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه فعال کردن فیس آی دی آیفون X :

برای این امر فقط کافی است روند Settings > Face ID & Passcode > Set Up Face ID دنبال نمایید.

تنظیم فیس آی دی آیفون X

در ادامه شما بایستی گوشی را در فاصله 25 الی 50 سانتی متری از صورت خود بگیرید و چند مرحله را پشت سر بگذارید و در ادامه وقتی از شما پرسیده می شود که سر خود را تکان دهید، بایستی سر خود را تکان داده تا اینکه دوربین بتواند صورت شما را شناسایی نماید.

سیستم شناسایی فیس آی دی آیفون X در چند ثانیه انجام می شود و قادر است که 30000 هزار نقطه از صورت را شناسایی کند تا میزان اشتباه کمتر شود.

نکته دیگر اینکه قبل از اینکه صفحه تنظیمات فیس آی دی را ترک کنید، بهتر است گزینه Require Attention for Face ID را به حالت روشن دربیاورید. زیرا با فعال کردن این آیکون، گوشی آیفون X متوجه این موضوع خواهد شد که شما به گوشی برای باز کردن قفل آن نگاه می کنید.

تنظیم فیس آی دی آیفون X

منبع:Cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی