عملکرد آیفون 11 و 11 پرو، در عمق 12 متری

Sayman Digital ۵ آبان ۱۳۹۸

همانطور که می دانید اپل هرساله گوشی های آیفون خود را در زمینه مقاومت در برابر آب، ارتقا می دهد. امسال نیز اپل مدعی است که آیفون 11 و 11 پرو نسبت به نسل های قبلی خود از مقاومت بالایی در برابر آب برخوردار می باشند. اکنون می خواهیم مقاومت این دو گوشی را در برابر نفوذ آب بسنجیم. برای مشاهده این ویدئو، ما را در ادامه همراهی نمایید.

شرایط آزمایش بدین صورت می باشد، که گوشی ها قبل از اینکه در داخل آب فرستاده شوند، رکورد صدا در هردو آنها انجام می شود. همچنین این تست در سه عمق 4 متر، 8 متر و 12 متری به مدت سی دقیقه در آب غوطه ور می شوند.

همانطور که در ویدئو مشاهده نمودید، هردو گوشی اپل در بخش اول آزمایش سربلند بیرون امدند و دوربین ها، نمایشگر و اسپیکر ها نیز عملکرد خوبی را در اختیار گذاشتند. همچنین در بخش دوم تست نیز هردو پرچمدار در قسمت نمایشگر، دوربین و اسپیکر های بدون مشکل بودند. در نهایت هردو گوشی دوباره بعد از نفوذ در عمق 12 متری، توانستند سربلند بیرون آیند. اکنون می خواهیم بعد از گذشت 72 ساعت از نفوذ آب در این گوشی های، عملکرد آن ها را بسنجیم.

لازم است بدانید که طبق گفته اپل، گوشی ها با آب شستشو داده شده و با حوله آن ها را خشک کرده ایم و تا 72 ساعت از گوشی های استفاده نکردیم. بسیار جالب است که بعد از گذشت 72 ساعت، هردو گوشی عملکرد بسیار فوق العاده در اختیار می گذارند. در نهایت میزان قدرت صدای اسپیکر های گوشی های غرق شده در آب را با گوشی های معمولی(بدون آبخوردگی) مورد آزمایش قرار داده ایم که باید بگوییم کمی صدای بلند تر و واضح تری را در گوشی های بدون آبخوردگی داریم. اما درمجموع گوشی های آیفون را که مقاومت آن ها را در برابر آب مورد آزمایش قرار دادیم، عملکرد بسیار خوبی را ارائه کردند. توجه داشته باشید که این آزمایش را شما به هیچ عنوان انجام ندهید.

منبع:Cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی