شعله های آتش، اپل را سوزاند.

سایمان دیجیتال ۵ بهمن ۱۳۹۴
آتش سوزی

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند .

بنا به گزارشات روزنامه مشهور وال استریت جورنال WSJ، شب روز یک شنبه مورخ 24 ژانویه 2016 شعله های آتش بخش اصلی تولید آیفون کارخانه Foxconn در شهر ژنگ ژو کشور چین را در هم سوزاند. ناگفته نماند آتش برای چندین ساعت طبقات مختلف این کارخانه را در بر گرفته بوده است. به نقل از گزارشات تصدیق شده Foxconn ، این آتش سوزی عوارض جانی در بر نداشته و خوشبختانه خط تولید را نیز تحت تاثیر قرار نداده است.

fire Foxconn-1

آتش سوزی در شرکت Foxconn

 

آتش سوزی

آتش سوزی در ساختمان شرکت Foxconn

مسئولین محلی در حال تلاش برای یافتن دلیل آتش سوزی هستند. آتش در مجرای تهویه هوا و سیستم خنک کنندگی موجود در سقف کارخانه Foxconn ژنگ ژو آغاز شده و این موضوع به نقل از بیانیه ی وبسایت منطقه اقتصادی-هوایی شهر ژنگ ژو  تایید شده است.

آتش سوزی ، اولین بار است ؟

خبر آتش سوزی صبح روز دوشنبه توسط شرکت Foxconn اعلام شده و  پس از اعلام این واقعه برخی بر این باورند که این آتش سوزی به علت گرد و غبار قابل احتراق موجود در هوا بوده است اما شایان ذکر است که تابحال چندین مورد انفجار و آتش سوزی در سری کارخانجات Foxconn اتفاق افتاده است که یکی از جدی ترین این موارد می توان به کارخانه خط تولید iPad 2 در سال 2011 اشاره کرد. حادثه ای که در طی آن متاسفانه 3 تن از کارگران جان خود را از دست دادند و پانزده تن دیگر مجروح شدند. همچنین آتش سوزی سال 2011 تاثیر بسزایی در خط تولید iPad 2 داشت.

خوش شانسی

از آن جایی که شرکت اپل بزرگترین مشتری شرکت Foxconn می باشد و همچنین مهمترین کالای این شرکت امریکایی تلفن همراه اپل می باشد کماکان عدم ایجاد وقفه در خط تولید این تلفن همراه برای Foxconn جای بسی خوشحالی را در بر دارد. این حادثه در حالی رخ داده است که بسیاری بر آن باورند که شرکت امریکایی اپل برای این فصل از سال خط تولید آیفون 6S و  6S plus  را متوقف کرده تا به عبارتی “تنظیم موجودیت کالا” برای عمده فروشان این محصول انجام شود.

منبع: Cultofmac

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی