زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

Saymandigital ۱ بهمن ۱۳۹۴
آپدیت و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

آپدیت جدید و زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

امروز آپدیت جدید نرم‌افزار معروف برقراری تماس تصویری (Skype) برای سیستم‌عامل اندروید انتشار یافت. که چند ویژگی جدید را در خود جا داده، تا استفاده بهینه‌تر از این نرم‌افزار محبوب را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.  با این آپدیت می‌توانید از زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype استفاده و به‌راحتی تماس با دوستان و خانواده را زمان‌بندی کنید. 

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

و همچنین زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype  از طریق Outlook هم میسر شده، و همچنین می‌توانید به‌طور مستقیم از خود نرم‌افزار اسکایپ زمان‌بندی را انجام دهید.
برای انجام زمان‌بندی در اسکایپ، می‌توانید بروی شخصی که مایل هستید در زمان خاصی با ایشان تماس بگیرید یک تپ زده بعد از باز شدن صفحه چت (گفتگو) دوباره بر روی منو بالا سمت راست تپ زده و گزینه‌ی Schedule a call را انتخاب کنید. که یک صفحه دیگری برای شما باز می‌شود که به شما اجازه می‌دهد برای برنامه‌ریزی از نرم‌افزار Outlook و یا نرم‌افزار دیگری چون تقویم در خود گوشی استفاده کنید.

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype

همچنین این آپدیت به کاربران اندرویدی این توانایی را می‌دهد تا بتوانند اسناد و فایل نرم‌افزارهای Office را از صفحه چت نرم‌افزار اسکایپ باز کنند. که شامل Word، PowerPoint و Excel می‌باشد. برای مثال اگر شخصی به شما یک فایل Word بفرستت می‌توانید با یک تپ آن را در نرم‌افزار ورد بازکنید. البته ناگفته نماند که از قبل، باید نرم‌افزار ورد را درگوشی اندرویدی خود نصب‌کرده باشید.زمان‌بندی تماس در نرم‌افزار Skype
درنهایت اگر از اسکایپ استفاده می‌کنید ولی هنوز آن را آپدیت نکرده‌اید، می‌توانید با باز کردن نرم‌افزار Google Play Store و به گزینه‌ی برنامه‌ها و بازی‌های من (My apps and games ) رفته و نرم‌افزار اسکایپ را از بین نرم‌افزارهای خود یافته و آن را بروزرسانی کنید. البته برای راحتی شما کاربران عزیزمان لینک اصلی نصب و آپدیت این نرم‌افزار را در Google Play Store گذاشته‌ایم برای دانلود و آپدیت اینجا را ? (Skype) کلیک کنید.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی