چگونه دکمه ی بیکسبی را غیر فعال کنیم؟

سایــمان دیــجیتال ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چگونه دکمه ی بیکسبی را غیر فعال کنیم؟

گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس اویل امسال معرفی شدند که سامسونگ دکمه ی مخصوصی برای دستیار صوتی خود روی آن تدارک دیده بود که در گلکسی نوت 8 نیز شاهد آن هستیم. این دکمه در سمت چپ دستگاه و زیر کلید های تنظیم صدا قرار دارد. در این بین افرادی وجود دارند که تمایلی به استفاده از بیکسبی ندارند؛ اما سامسونگ هیچ روشی (رسمی) برای غیر فعال کردن آن در نظر نگرفته بود. تا جایی که حتی برخی از برنامه نویسان، نرم افزار شخص ثالثی برای غیر فعال کردن این دکمه تولید کنند.

سامسونگ با آگاهی از خواسته ی این کاربران، مدت ها بود که واکنشی در این زمینه نشان نمی داد؛ تا این که اخیر بروزرسانی هایی برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس و البته گلکسی نوت 8 عرضه شده است که از این پس امکان غیر فعال کردن دکمه ی این دستیار صوتی را فراهم می کند.

اما چگونه باید دکمه ی بیکسبی را غیر فعال کرد؟

  • بیکسبی را اجرا کنید.
  • اگر پیامی در خصوص بروزرسانی این دستیار صوتی برای شما نشان داده شد، آن را بروز رسانی کنید.
  • اگر پیامی در این رابطه مشاهده نکردید احتمالا بیکسبی شما به آخرین نسخه بروز شده است.
  • از صفحه ی اصلی روی دکمه ی تنظیمات ضربه بزنید.
  • اکنون در قسمت بالا گزینه ی خاموش و روشن کردن بیکسبی را مشاهده می کنید که به راحتی از طریق آن می توانید دکمه بیکسبی را فعال و یا غیر فعال کنید.

بااین‌وجود دستیار صوتی سامسونگ همچنان فعال خواهد بود و می‌توانید از طریق نگه‌داشتن دکمه مخصوص آن برای چند ثانیه و یا سوایپ کردن در صفحه‌ی اصلی، از آن استفاده کنید. در نهایت به این نکته اشاره کنیم که قطعاً این به‌روزرسانی کمک بزرگی خواهد بود برای کسانی که به اشتباه هر از چند گاهی دکمه‌ی بیکسبی را فشار می‌دادند.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی