این 6 اپلیکیشن iOS امروز دانلود شود

Sayman Digital ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
دانلود اپلیکیشن iOS رایگان

این 6 اپلیکیشن iOS که پولی می باشند، به مدت محدود رایگان شده اند. بنابراین ما به شما پیشنهاد می نماییم که در صورت تمایل، این 6 اپلیکیشن iOS را حتما امروز دانلود نمایید. اگر در تاریخ های دیگر مراجعه کردید و نتوانستید دانلود کنید، لازم است بدانید که فرصت محدود آنها به پایان رسیده است.

معرفی 6 اپلیکیشن iOS که به مدت محدود رایگان شده اند:

Scelta

این برنامه یکی از 6 اپلیکیشن iOS می باشد و شما میتوانید به طور روزانه وزن خود را مانیتور نمایید. این برنامه رژیم غذایی،خواب،میزان استرس و سایر فاکتورهایی که میتواند بر وزن شما تاثیر بگذارد را آنالیز می نماید.

دانلود

Portrait Painting HD

یکی از برنامه های آموزشی می باشد که به شما نقاشی پرتره را آموزش میدهد و شما می توانید به کلکسیونی از نقاشی های شاهکار از زمان رنسانس تا به اکنون دسترسی داشته باشید.

دانلود

PodCruncher

بالاخره می توانید یک برنامه پادکست که به راحتی اجرا می شود را در آیفون خود داشته باشید. در این برنامه شما می توانید پادکست های خود را تنظیم و یا لیستی از آن های برای خود تهیه کنید. رابط کاربری این برنامه بسیار راحت و آسان می باشد و شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید.

دانلود

Noti:do

با استفاده از اپلیکیشن iOS، به راحتی می توانید تمامی کارهای خود را از طریق اعلانات گوشی، انجام دهید. شما از طریق این برنامه میتوانید زمان و دسته بندی کارهای خود مطلع گردید و حتی می توانید چک لیستی از کارهای خود را تهیه و بعد از اتمام هرکدام، آن ها را تیک بزنید.

دانلود

My Rec

این برنامه ضبط صدا بسیار کاربردی می باشد. به طوریکه به شما اجازه می دهد کیفیت ضبط صدا را از  8KHz تا 44KHz/ kbps 320  تغییر بدهید. همچنین در این اپلکیشن می توانید  فایل های خود را در فرمت های M4A، CAF و WAV ضبط نمایید.

دانلود

Home Budget Plan

این اپلیکیشن حسابداری به شما کمک می کند تا درآمد و هزینه های ماهیانه خود را یادداشت نمایید و برای مدیریت بودجه خود برنامه ریزی کنید. یکی از ویژگی های جالب این برنامه داشتن واحد پولی ایران می باشد که شما به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید.

دانلود

منبع:DigitalTrends

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی