جدیدترین سیستم عامل اندروید گوگل – اندروید N

سایمان دیجیتال ۱۷ بهمن ۱۳۹۴

سیستم عامل اندروید گوگل

در حال حاضر ، آخرین نسخه ی سیستم عامل اندروید گوگل که با نام اندروید نسخه 6 مارشمالو شناخته می شود، بر روی 5 درصد دستگاه های موجود اندرویدی قرار نگرفته است اما ما همگی در فکر نسخه ی جدید اندروید هستیم. اندروید 7، اندرویدی که همگی منتظر شنید اخبار پیرامون آن تا قبل از پایان امسال هستیم. امیدواریم که گوگل در رویداد معروف ماه می خود با نام Google I/O، این اندروید را اعلام کند.

روال نام گذاری سیستم عامل های گوگل …

چنانچه همه ی شما عزیزان مستحضرید، گوگل سیستم عامل های اندروید منتشر شده ی خود را تا بحال با انواعی از نام های شیرین معرفی کرده که در این میان می توان به برخی از آنها اشاره کرد: CUPCAKE(نوعی کیک کوچک)، DONUT(دونات)، ECLAIR(شیرینی خامه دار و بستنی دار)، FROYO(نوعی دسر ماستی)، GINGERBREAD(نوعی شیرینی زنجفیلی)،HONEYCOMB (شانه ی عسل)،ICE CREAM SANDWICH (بستنی نونی)،JELLYBEAN (آب نبات پاستیل)،KITKAT (شکلات کیت کت)،LOLLIPOP (آب نبات چوبی)،MARSHMALLOW(پاستیل پفی)

شیرینی که با حرف N  شروع بشه ؟

این نام هایی که تا به حال  بر پایه ی شیرینیجات بوده اند، مارا به این فکر فرو بردند که نام سیستم عامل اندروید جدید گوگل چه خواهد بود ؟ زمان برای اندروید Nفرا رسیده است اما این شیرینی جدید چه خواهد بود ؟

چه کلمه ای با این حرف ، نام جدید سیستم عامل اندروید گوگل خواهد بود. آیا گوگل روال سابق خود را در حفظ نام های شیرین ادامه خواهد داد یا این بار متفاوت عمل خواهد کرد ؟

نظر شما در این مورد چیست؟

 

 

 

منبع:Tech Radar

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی