تکنولوژی دوربین گوشی های هوشمند منتظر چه تغییراتی در سال 2016 است؟

Sayman Digital ۱۳ دی ۱۳۹۴
تکنولوژی دوربین گوش های هوشمند در سال 2016

شایعه ای درباره سرفیس فون مایکروسافت که اخیرا بر سر زبان افتاده است چیزی بیش از یک ترفند مایکروسافتی نیست. زیرا این شرکت تصمیم دارد که  بیشنرین پتانسیل خود در زمینه مارکتیگ موبایل صرف کند.

پیش بینی دانشمندان برجسته مایکروسافت درباره تکنولوژی دوربین گوشی های هوشمند در سال 2016

آقای کریس بی شاپ مدیر بخش تحقیقاتی مایکروسافت و همچنین از دانشمندان برجسته شرکت مایکروسافت نظر خود را راجب پیش بینی آینده این گونه بیان می کند. وی در آینده ی دور انتظار ترجمه های آنی را دارد تا موانع زبان ها را از پیش روی بردارد اما وقتی راجب اتفاقات سال 2016 از او سوال شد، او پاسخ داد:

سال 2016 سالی خواهد شد که ما شاهد اپلیکیشن های جالب در زمینه تکنولوژی دوربین دارای بعد بر روی گوشی های هوشمند خواهیم بود.

البته لازم به ذکر است که شرکت مایکروسافت در این دوره ، با تکنولوژی حس سه بعدی چندان نا آشنا نیست بلکه این شرکت با طراحی حسگر کینکت خود بیگانه نبودن خود را ثابت کرده است و همچنین می دانیم که شرکت اینتل در زمینه کوچک کردن حسگر های سه بعدی، تبحر لازم را دارد، بنابراین این شرکت ها توانایی جاسازی حسگر های سه بعدی در گوشی های هوشمند را، در خود احساس می کنند.

با توجه به ترکیب این دو تکنولوژی، میکروسافت بیشتر  به واقعیت تبدیل کردت تحقیقات بر رروی محصولات واقعی، تاکید دارد. این طور که به نظر می رسد بزرگنرین تحول در بخش ویندوز فون ها، حسگر های سه بعدی و یا همان تکنولوژی دوربین دارای بعد سوم خواهد بود. این تکنولوژی دوربین ویندوز فون ها عبارتند از: اسکن کردن صورت ولی بیشتر محیط اطراف است. این تکنولوژی بیشتر شبیه هولو لنز و یا پروژه تانگو گوگل نیز می باشد.

برای مشاهده ویدئو مرتبط با موضوع مورد تحقیق مایکروسافت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://youtu.be/xD22qcunSE4

منبع: wmpoweruser

 

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی