تولید آزمایشی نسل دوم اپل واچ در دست اقدام است

Sayman Digital ۲۶ دی ۱۳۹۴
نسل دوم اپل واچ

براساس گزارشات خبری تایوان، شرکت اپل تصمیم دارد بر تولید آزمایشی نسل دوم اپل واچ خود بپردازد. Quanta تولید کننده ای که اپل جهت نصب اجزای داخلی شمارش زمان با آن قرارداد بسته است و سایر تولید کنندگان مانند Foxconn، Wistron ، Inventec برای ساختن سایر اجزای نسل دوم اپل واچ اعلام همکاری کردند.

(به روزرسانی: مشخصات اپل واچ 2)

از شایعات تا واقعیات نسل دوم اپل واچ

این طور که به نظر می رسد اپل احتمالا دریک کنفرانس خبری از معرفی نسل دوم اپل واچ پرده برداری کند. در اواخر سال گذشته مدیرعامل Quanta تاریخ معرفی این محصول را در سه ماه دوم 2016 اعلام کرده بود. این طور که به نظر می رسد این تاریخ تا ماه ژوئن به تعویق خواهد افتاد. علاوه بر این، امکان تماس گرفتن و یا پاسخ دادن به تماس را فقط در این ساعت هوشمند خواهیم دید.

در صورت حقیقت داشتن این خبر که اپل قصد تولید آزمایشی نسل دوم اپل واچ را دارد، تعداد محدودی از این محصول به خط تولید می رسد تا اینکه از تولید بی عیب و نقص آن مطمئن گردند. اپل و Quanta به بررسی این ساعت خواهند پرداخت تا از عملکرد دقیق  و نتایج قابل قبول آن اطمینان حاصل کنند. پس از پایان تولید آزمایشی، اپل اقدام به تولید انبوه جانشین برترین ساعت هوشمند در بازار خواهد کرد که احتمالا در ماه‌ مارس معرفی و در آوریل روانه بازار می‌شود.

منبع: phonearena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی