تماس رایگان با Primo

سایمان دیجیتال ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

آیا تا به حال اطلاع دارید که تماس های تلفنی عمری بالغ بر صد و چهل سال را دارند؟ من اطلاعی نداشتم! تا زمانی که یکی از افراد در تیم پشتیبانی Primo (پریمو) این موضوع را به ما اطلاع داد و به یقین از 140 سال پیش به بعد، شرایط تغییرات زیادی کرده است. در حال حاظر عموم ماه ها کامپیوتر های جیبی خود را به همراه داریم که به ظاهر یکی از ساده ترین کارهایی که آن ها می توانند انجام دهند برقراری تماس است. این ابزارهای قدرتمند هرچند می توانند برقراری تماس ها را برای ما آسان تر کنند اما چه خوب می شد که برقراری تماس ها در کنار سهولت، بدون هزینه نیز انجام می شد.

تماس بدون هزینه  Primo

تماس بدون هزینه آیا در ذهن می گنجد؟ گویا برنامه Primo (پریمو) قرار این کار را برای ما انجام دهد. به ظاهر برنامه Primo (پریمو)  می خواهد در میدان برقراری تماس ها یکه تازی کند و از این رو می تواند کلیه نیازهای شما را در این وادی جامع عمل بپوشاند. با استفاده از Primo (پریمو) شما می توانید تماس صوتی و یا تصویری برقرار کنید. اس ام اس و فایل بفرستید و یک سری کارهای دیگر که همگی در حال حاضر به رایگان عرضه می شود. به عبارتی دیگر برنامه Primo (پریمو) می تواند جایگزین بسیار عالی برای برنامه های پیام رسانی شما باشد.

Primo-03-15-Twitter-840x510

Primo (پریمو) ویژگی هایی دارد که آن را متمایز از سایر رقبا می کند. شما به کمک Primo (پریمو) می توانید با کسانی در ارتباط باشید که حتی از این برنامه استفاده نمی کنند. شما می توانید به راحتی به سایر افزاد غیر کاربر Primo (پریمو) پیام ارسال کنید و یا تماس برقرار کنید. شایان ذکر است که رایگان بودن این امر در حال حاظر منوط به 33 کشور بوده و شما با استفاده از این برنامه رایگان از یک حق امتیاز ویژه ماهیانه برخوردار خواهید شد که حتی برای شما یک پنی نیز آب نخواهد خورد.

Primo (پریمو) کلیه این کارها را از طریق ارتباط داده میسر می سازد از این رو شما بایستی از یک اینترنت پرسرعت  برای بهره بردن از کیفیت بالاتر در حین تماس های صوتی و تصویری خود برخوردار باشید. باید اضافه کنیم که چنا نچه شما به اندازه کافی خوش شانس باشید، می توانید خود را در میان 65 کشوری پیدا کنید که بدون استفاده از اینترنت، سرویس صونی Primo (پریمو) را ارائه می کنند. بنابراین در این مناطق به راحتی با خطوط تلفن خود می توانید تماس برقرار کنید و جالب تر این که این برقراری تماس بدون هزینه خواهد بود.

سود این کار چیست؟

در وحله اولیه سود خاصی عاید این برنامه نخواهد شد. این برنامه همه کارها را به صورت رایگان انجام نخواهد داد. کاربران بایستی هزینه هایی را پرداخت کنند در حالتی که مقدار مدت مکالمه رایگان خود را رعایت نکنند و همواره کاربران می بایستی از تعرفه مکالمه های Primo (پریمو) تابعبت کنند. در غیر این صورت مشمول پرداخت هزینه خواهند شد. همچنین اگر کشور مقصد شما جزو مقاصد رایگان نباشد شما مجبور به خرید اعتبار هستید.

همان طور که در جدول مقایسه پریمو با برنامه های معروفی همچون واتس اپ، فیسبوک مسنجر، لاین، وایبر و یا اسکایپ می بینید، پریمو از هر نظر کارآمد تر از سایر برنامه ها است چرا که توسط بسیاری از این برنامه ها، شما نمی توانید به صورت رایگان به شماره تلفن منزل و یا تلفن همراه افرادی که برنامه پریمو را ندارند، تماس برقرا نمایید. در صورتی که این امر با پریمو به سادگی هرچه بیشتر انجام دهید.

Primo_SE_edits_4-840x554

لینک دانلود برای اندروید

لینک دانلود برای iOS

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی