چگونه اکانت دوستان خود را در اینستاگرام بی صدا کنیم

Sayman Digital ۱۶ تیر ۱۳۹۷

اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی، قابلیت های بسیاری را برای کاربران خود ارائه می نماید. همانطور که مطلع هستید این قابلیت ها در غالب بروزرسانی های برای کاربران خود فراهم می کند. اخیرا در بروزرسانی آخر ، قابلیت های را معرفی نموده  که از مهم ترین آن ها می توان به بی صدا کردن (Mute) اکانت های اینستاگرام اشاره کرد. البته بی صدا کردن به معنی خود کلمه نمی باشد. در واقع زمانی که شما اکانتی را بی صدا می کنید، دیگر استوری و پست های آن را مشاهده نمی کنید و آن فرد به هیچ عنوان متوجه این موضوع نخواهد شد.

بی صدا کردن یک قابلیت بسیار مفید برای شما می باشد. زیرا از طرفی نمی خواهید دوستان و آشنایان شما از اینکه آن ها را unfollow می کنید، ناراحت شوند و از طرف دیگر نمی توانید پست ها و استورهای آن ها را تحمل کنید. بنابراین با انجام دادن یکسری تنظیمات می توانید این قابلیت را برای تمامی فالورهای خود تنظیم نمایید.

برای فعال کردن این قابلیت می توانید با ضربه زدن بر روی آیکون سه نقطه در گوشه بالا سمت راست، لیستی از گزینه های مختلف را مشاهده خواهید کرد. یکی از آن ها گزینه Mute است. البته این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید پست ، استوری و یا هر دو آن ها را بی صدا کنید.

منبع: Cnet

شما از قابلیت Mute اینستاگرام استفاده می کنید؟

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی