برنامه FLIO را همیشه در سفرهای خود به همراه داشته باشید

Sayman Digital ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
معرفی برنامه FLIO

معرفی برنامه FLIO

برنامه FLIO  به شما کمک می کند تا تمامی اطلاعات مربوط به پروازها را در تمام نفاط جهان دنبال نمایید و این امکان را به شما می دهد که اطلاعات مربوط به ترمینال ها و دستگاه های ای تی ام و ایستگاه های شارژر را نیز بدست بیاورید.

 برنامه FLIO چه کاربردی دارد؟

شما زمانی به ارزش واقعی این برنامه پی می برید که شاهد بدست آوردن اطلاعات تخفیف در فرودگاه می شوید. شما در برنامه FLIO اطلاعات مربوط به 850 فرودگاه را در اختیار دارید و بیشتر این اطلاعات را فرودگاه های ایالت متحده آمریکا و بین المللی در بر می گیرد.اطلاعات مربوط به فرودگاه ها شامل:

  • رفت و آمده بین ترمینال ها( اگرچه دسترسی بین نقشه های ترمینال ها امکانپذیر نیست)
  • اطلاعات مربوط به ناهار و شام و خرید و بعضی اوقات شامل پیشنهاد رستوران هم می باشد
  • اطلاعات مربوط به حمل و نقل بین فرودگاه و نزدیکترین شهر را می توانید با برنامه FLIO داشته باشید. حتی شما قادر خواهید بود زمان حرکت سرویس های حمل و تقل عمومی را مشاهد کنید و از قیمت آن ها نیز باخبر گردید و جالب لست بدانید که می توانید زمان حرکت سرویس های حمل و نقل عمومی به فرودگاه را توسط این برنامه بدانید.
  • اطلاعات مربوط به امکانات رفاهی و خدماتی فرودگاه از جمله داروخانه، ایستگاه های شارژر، دستگاه های ATM و مکان های استراحت و… را بدست می آورید.
  • امکانات رفاهی در فرودگاه ها مانند: مکان های تفریحی برای کودکان و یا نمایشگاه های جالب برای گذراندن زمان را می توانید به راحتی با برنامه FLO پیدا کنید.

شما حتی می توانید به وای فای فرودگاه بدون نیاز به لاگین شدن، دسترسی پیدا کنید. اما لازم است بدانید شما بایستی یک حساب ایجاد کنید تا از این ویزگی بتوانید استفاده کنید. شما می توانید آیکون اعلانات در برنامه FLO روشن نمایید. به طوری که به محض رسیدن به فرودگاه، اطلاعات مفید مرتبط با فرودگاه را خود برنامه در اختیار شما خواهد گذاشت و دیگر نیازی نیست خود شما به دنبال آن بگردید.شما می توانید این برنامه از لینک های زیر دریافت کنید.

دانلود برنامه FLO از اپ استور

دانلود برنامه FLO از پلی استور

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی