چگونه به برنامه های آیفون دسترسی سریع داشته باشیم؟

Sayman Digital ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
دسترسی سریع به برنامه های آیفون

جست و جو کردن برنامه های خود در اطراف صفحه اصلی آیفون را فراموشی کنید. زیرا با استفاده از این سه ترفند ذکر شده در قسمت پایین، شما می توانید به برنامه های خود از انچه که فکرش را می کنید سریع تر و راحت تر دسترسی پیدا کنید.

هرشخصی که از کلکسیون متعدد برنامه ها و فولدرها در آیفون خود برخوردار است، می داند که جست و جو یک اپلیکیشن در بین هزاران برنامه متعدد کار آسانی نیست. بنابراین بهتر این روش ها را فراموش کنید زیرا با یاد گرفتن این سه میانبر شما می توانید به برنامه های آیفون و آی پد خود هر چه راحت تر و سریع تر دسترسی پیدا کنید.

راهکار های دسترسی سریع به برنامه های آیفون و آیپد

استفاده کردن از دستیار صوتی Siri

یکی از راحت ترین را برای دسترسی سریع به برنامه، استفاده از صدای خود می باشد:

  1. با فشار دادن و نگه داشتن کلید هوم، دستیار صوتی Siri بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد.
  2. با گفتن عبارت “لانچ (نام برنامه را بگویید)”.
  3. برنامه مورد نظر شما بایستی هرچه سریع تر راه اندازی شود.(اگر آیفون شما در حالت قفل باشد، ابتدا بایستی پسورد خود را وارد نمایید و یا از حسگر اثر انگشت برای باز کردن گوشی خود استفاده نمایید)

دسترسی سریع به برنامه های آیفون

این روش برای بیشتر برنامه ها کارساز می باشد ولی ممکن است در برخی موارد، شما نام برنامه را به یاد نیاورید و یا تلفظ کردن آن برای شما سخت باشد. در این صورت می توانید با اسپل کردن حروفات برای دستیار صوتی Siri، برنامه مورد نظر خود را به اجرا درآورید.

استفاده کردن از ویژگی اسپات لایت (Spotlight)

اگر استفاده کردن از دستیار صوتی برای شما مناسب نیست، شما می توانید از ویژگی پیش فرض اسپات لایت برای جست و جو های خود استفاده نمایید. با این روش نه تنها می توانید برنامه خود را پیدا کنید بلکه آن ها را می توانید به اجرا دربیاورید.

دسترسی سریع به برنامه های آیفون

  1. برای اجرا کردن اسپات لایت دو روش وجود دارد. اولی این است که از وسط صفحه اصلی به سمت پایین سوایپ نمایید و دومین مورد این می باشد که با سوایپ کردن صفحه اصلی به سمت راست، می توانید به این ویژگی دسترسی داشته باشید.
  2. نام برنامه مورد نظر را تایپ نمایید( در صورتی که نام برنامه را به طور دقیق به یاد نمی آورید، می توانید از کلمات کلیدی برای جست و جو خود استفاده نمایید).
  3. بعد از پیدا کردن برنامه مورد دلخواه خود، بر روی آن ضربه بزنید و آن را اجرا نمایید.

 

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی