با رفع مشکلات مربوط به تأمین قطعات آیفون 10 ، عرضه‌ی این گوشی در بازار های مختلف بهبود خواهد یافت

سایــمان دیــجیتال ۴ آذر ۱۳۹۶
آیفون 10

بر اساس گزارشات منتشر شده از بازار های جهانی، با توجه به بهتر شدن وضعیت خطوط تولید آیفون 10 ، فاصله ی زمانی ثبت سفارش تا تحویل پرچمدار اپل یه یک الی دو هفته کاهش یافته است. طبق اعلام آقای کو که معمولا اطلاعات دقیقی از فروش محصولات اپل در اختیار می گذارد، 2 عامل مهم در این افزایش سرعت تولید نقش داشته اند؛ در ابتدا دو برابر شدن سرعت تأمین آنتن های «LCP LTE» از سوی کمپانی «Career» و دوم افزایش کارایی شرکت های «LG Innotek» و «شارپ» در تولید پروژکتور نور فروسرخ برای دوربین TrueDepth آیفون 10، که از زیر 60 درصد در ماه های قبل به بالای 90 درصد در حال حاضر رسیده است.

نرخ تولید گوشی آیفون 10 در پی تلاش های اپل برای رفع مشکلات موجود در زنجیره تامین قطعات، افزایش یافته است؛ به طوری که تولید این گوشی از 10 الی 50 هزار واحد در روز به 450 الی 550 هزار واحد در روز افزایش یافته است. با توجه به بهبود های صورت گرفته، پیش بینی می شود که عرضه ی iphone 10 در ماه های پایانی سال 10 الی 20 درصد افزایش یابد و به دنبال این اتفاق، برخی از سفارش کنندگان، زود تر از موعد محصول خود را دریافت خواهند کرد.

آیفون 10

لازم به ذکر است که شرکت اپل تخمین زده است که در ماه های پایانی پیش رو، گوشی آیفون X رکورد های فروش را جا‌به‌جا خواهد کرد که نشان می دهد این شرکت از تامین قطعات مربوط به پرچمدارش مطمئن است و اشاره ای به تقاضای بالا برای خرید این گوشی نیز دارد.

نظر شما در مورد آیفون 10 چیست؟

منبع

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی