با این برنامه های زنگ هشدار کام تلخ خواب صبح را، شیرین کنید

Sayman Digital ۴ اسفند ۱۳۹۴
برنامه های زنگ هشدار برای اندروید و iOs

زنگ هشدار را برای بیدار شدن از خواب صبح تنظیم می کنیم. آیا واقعا با زنگ خودن معمولی می توانیم بیدار شویم؟بیدار شدن از خواب صبح بسیار سخت و طاقت فرسا است. مخصوصا ما ایرانی ها اصلا عادت به بیدار شدن صبح زود نداریم. بنابراین همه چیزمان را به ماندن در زیر پتو گرم ترجیج می دهیم. اما افسوس که خانواده و یا کار ما را صدا می زند و مجبورخواهیم شد که تختخواب گرم و نرم خود را ترک کنیم. برای مقابله با این مشکل، ما در اینجا با معرفی چند برنامه، به شما کمک می کنیم تا به راحتی از خواب صبح بیدار گردید.

معرفی برخی از برنامه های زنگ هشدار

برنامه زنگ هشدار Sleep Cycle

همچون استراحت های روزانه مطمئن باشید که با برنامه زنگ هشدار Sleep Cycle، با احساس شادابی و سرزندگی از خواب بیدار می شوید. این برنامه بهترین زمان رو برای بیدار کردن شما پیدا می کند. و این امر زمانی که خواب شما در سبک ترین حالت قرار دارد، انجام می گیرد. در یک پنجره سی دقیقه شما زنگ هشدار خود را تنظیم می کنید تا خاموش گردد. این برنامه نیازی به امکانات خاصی ندارد به جز گوشی شما که می توانید آن را در کنار تخت خواب و یا بر روی زمین بگذارید.

اکنون از آیتونز و پلی استور دانلود کنید.

sleep-cycle-alarm-clock_-1000x562

برنامه زنگ هشدار Mimicker Alarm

مایکروسافت اخیرا این برنامه را عرضه کرده است. این برنامه با محول کردن یک سری از کارها شما را وادار می کند که از خواب بیدار شوید. این کارها شامل تکرار ضرب المثل های سحت، سلفی گرفتن از خود و یا عکس گرفتن از یک رنگ مشخص می باشد که باعث می شود که ذهن شما آماده گردد و دیگر احساس خوال آلودگی اول صبح را نداشته باشید. اگر دوست دارید نسخه iOS آن را امتحان کنید، بهتر است برنامه Mathe Alarm را تجربه کنید که به طور بی رحمانه از شما می خواهد معادلات ریاضی را حل کنید تا خاموش گردد. این برنامه ها برای روزهایی که می خواهید سر وقت در مکان مورد نظر حاضر شوید، می تواند بسیار پرکاربرد باشد.

اکنون از آیتونز و پلی استور دانلود کنید.

برنامه زنگ هشدار Poncho

شما به محض بیدار شدن تلفن همراه خود را چک می کنید و در میان چک کردن سایر اعلانات مربوط به گوشی خود،  وضعیت آب و هوا و ترافیک گوشی را بروزرسانی می کنید. با برنامه زنگ هشدار Poncho، نیازی نیست که وضعیت آب و هوا و ترافیک را جست وجو کنید زیرا این اطلاعات مستقیم به گوشی شما فرستاده می شود. اگر شما صاحب یک آیفون هستید، می توانید اطلاعات مرتبط با وضعیت آب و هوا و ترافیک را در اعلانات گوشی خود دریافت کنید. این اطلاعات به صورت سرگرمی و تفریح وار به شما فرستاده می شود. اگر از دستگاه اندرویدی و یا ویندوز فون و یا چیز دیگری  استفاده می کنید، می توانید با ثبت نام کردن این اعلانات را توسط پیامک و یا ایمیل دریافت نمایید. فقط کافی است زمانی را که معمولا بیدار می شوید را به این برنامه اضافه کنید. این برنامه برای سیستم حمل و نقل ایالت محتده آمریکا طراحی شده است. بنابراین اگر افراد در نیویورک زندگی می کنند، می توانند در کنار بروزرسانی وضعیت آب و هوا  در این برنامه از تمامی اطلاعات مرتبط با وضعیت ترافیک در مسیر کار خود باخبر گردند.

اکنون از آیتونز دانلود کنید.

poncho-wake-up-weather-1500x844

برنامه زنگ هشدار 7 Minute Workout

اگر قبل از رفتن به سرکار کمی وقت آزاد دارید، این 7 حرکت ورزشی با شدت بالا را امتحان کنید زیرا این حرکات سلامت شما را بهبود می بخشد. این برنامه اندرویدی رضایت بخش فقط از گوگل فیت (Google Fit) پشتیبانی می کند. بهتر است این حرکات ورزشی را انجام دهیم تا به طور کلی خواب از چشمان بپرد.

اکنون از پلی استور دانلود کنید.

7-minute-workout_-782x440

برای معرفی سایر برنامه ها زنگ هشدار با ما همراه باشید.

منبع: drippler

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی