اختلال در باتری آیفون 6اس و 6اس پلاس و راه حل آن

Saymandigital ۲۸ دی ۱۳۹۴
باتری آیفون 6اس و 6اس پلاس

 نشانگر درصد باتری آیفون 6اس و 6اس پلاس

به احتمال زیاد متوجه اختلال نشانگر درصد باتری و عمر واقعی استفاده از باتری آیفون 6اس و 6اس پلاس شده باشید. اما خبر خوشحال کنند این است شرکت اپل خودش هم از این موضوع با خبر شده است. Tech titan در وب سایت پشتیبانی اپل برآن شده است که نمایشگر درصد باتری، در دستگاه های که به صورت دستی زمان را در آن ها تغییر می دهند می تواند متوقف شود. و این اختلال همچنین می تواند در محدوده های زمانی (different time zones) متفاوت در هنگام مسافرت نیز پدیدار شود.

زمانی که نشانگر درصد باتری به‌درستی درصد شارژ باتری را نشان نمی دهد چه اتفاقی می افتد؟؟؟ برای مثال نشانگر درصد باتری 60 درصد را نشان می دهد کاربران آیفون 6اس و 6اس پلاس تصور می کنند 60 درصد شارژ دارند در حالی که میزان شارژ آن ها در حدود 40 درصد و یا کمتر می باشد. شما هم اکنون می توانید عواقب این اختلال را بخوبی در ک کنید. شرکت اپل یک راحل را برای کاربرانش ارائه می کند که در زیر به شرح آن می‌پردازیم.
گوشی آیفون 6اس و 6اس پلاس خود را دوباره راه اندازی کنید (Restart)، به تنظیمات بروید> General > Date & Time > مطمئن شوید که تنظیم خودکار برای نتظیم کردن زمان روشن است و اگر تنظیم خودکار زمان بروی گوشی شما روشن نبود حتما آن را روشن کنید.

شرکت اپل تأکید می کند که اگر این راه حل را انجام دادید و دوباره این مشکل را داشتید و یا دوباره به آن برخوردید باید با یکی از پشتیبانان شرکت اپل تماس بگیرید. شرکت اپل در حال بررسی دلیل این اختلال می باشد و امیدوار است که به زودی راه حلی برای این مشکل یابد. که به احتمال زیاد در آینده با بروز رسانی و ارتقا سیستم عامل این مشکل نرم افزار برطرف شود.

منبع: Phonearena

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی