امکان جدید take Break فیس بوک: بلاک نکنید اما قطع ارتباط کنید

Sayman Digital ۸ آذر ۱۳۹۴
امکان جدید take Break

امکان جدید take Break فیس‌بوک  تحت آزمایش‌های اولیه

قطع ارتباط  با افراد کار بسیار خوش‌آیند و راحتی نیست، به‌خصوص وقتی شما با افراد در شبکه‌های اجتماعی دوست نزدیک باشید. فیس بوک محلی برای به اشتراک گذاری لحظات مهم زندگی افراد شده است و بیشتر کاربران آنچه در روابطشان را می گذرد در این شبکه با دوستان خود به اشتراک می گذارند. اما هنگامی که برخی از روابط شان به هر دلیلی تمام می شود دوست دارند با دوری کردن از هرگونه نشانه ای که یادآوری آن افراد هستند آرامش بیشتری در این شبکه اجتماعی داشته باشند.

اما شاید برای شما جالب باشد که فیس‌بوک برای این مشکل راهکاری عرضه نموده است. به‌طوری‌که این راهکار با افزودن یک امکان جدید take Break به بخش حالت‌های مختلف ارتباط خواهد بود.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک اعلام نموده است که این امکان جدید take Break مورد آزمایش اولیه قرار خواهد گرفت. کاربران قادر خواهند بود نوع روابط با دوست قبلی خود را بدون اینکه بلاک کنند و یا از لیست دوستان خود درآورند، مدیریت کنند.

کلی وینترز مدیر تولید فیس‌بوک در یک بلاگ پست گذاشته است که فیس‌بوک این امکان جدید take Break را برای کاربران خود عرضه می‌کند تا بتوانند بعد از قطع ارتباط با دوستان قبلی خود تعامل داشته باشند.

زمانی که افراد در قسمت حالت‌های ارتباط، تصمیم به تغییر آن می‌گیرند به آن‌ها پیشنهاد خواهد شد که از این سرویس جدید برای ارتباط با دوست قبلی استفاده کنند.

این سرویس جدید شامل قابلیت محدود کردن اطلاعات افراد ازجمله تصاویر و پست‌ها در صفحه اصلی برای کاربران می‌باشد. همچنین این امکان جدید take Break می‌تواند فعالیت‌های کاربران ازجمله پیام‌رسانی به آن‌ها و یا تگ کردن آن‌ها در عکس‌ها را غیرفعال نماید.

کاربران می‌توانند محدودیت‌های مورد دلخواه خود را با این امکان جدید  برای افراد موردنظر خود اعمال کنند. و قادر هستند که که حضور خود را در شبکه اجتماعی فیس بوک از افراد مورد نظر پنهان نگه دارند.

منبع: cnbc

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی