اعتیاد به تلفن هوشمند و راه درمان آن- بخش اول

Sayman Digital ۲۳ اسفند ۱۳۹۴
برنامه کاربردی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

شما هم اغلب اوقات بیشتر از کارهای خود به تلفن هوشمند نگاه می کنید؟ از این که ساعت ها غرق تلفن همراه خود می شوید خسته شده اید؟ شاید از شنیدن این پیشنهاد متعجب گردید ولی بایستی بدانید که این راهکار برای ترک اعتیاد به تلفن همراه خود فقط یک برنامه می باشد.

شما می دانید که غلبه بر اعتیاد به دنیای تکنولوژی کار چندان آسانی نیست و در نهایت نظم و انظباط و پیروی از اصول به شما کمک می کند تا به دنیای روز افزون وسوسه انگیز دنیای تکنولوژی کمتر وابسته گردید. اما در کنار این مقررات یک سری از ابزارها وجود دارد که به شما آموزش می دهند. اکنون وب سایت ها و برنامه ها برای انجام این آموزش ها آماده می باشند.

در اینجا شما را با برنامه های ترک اعتیاد به تلفن هوشمند آشنا می کنیم.

برنامه Forest: بدون دست زدن به تلفن هوشمند خود یک باغ را پرورش دهید

این برنامه ساده در صورتی این که به تلفن هوشمند خود دست نزنید جایزه می دهد. اگر می خواهید که بر روی کار خود تمرکز کنید، با اجرا کردن این برنامه یک درخت را می کارید. اگر می خواهید که درخت رشد کند، بایستی تا 30 دقیقه به تلفن همراه خود دست نزنید.

برنامه کاربردی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

نسخه موبایل این برنامه شما را تشویق می کند تا برنامه را به حالت اجرا بگذارید در حالی که نسخه مرورگر آن انعطاف پذیر تر می باشد. به طوری که شما را تشویق می کند تا به وب سایت هایی که در لیست سیاه شما قرار دارند، وارد نگردید. بنابراین اگر شما فیسبوک و سایر وب سایت ها را در حین کار کردن خود اجرا می کنید، تنها این ابزار می تواند به شما کمک کند.

لازم است بدانید که این برنامه از نسخه های اندروید ،iOS ، ویندوز فون، کروم، فایرفاکس پشتیبانی می کند.

لینک دانلود برای iOS

لینک دانلود برای اندروید

لینک دانلود برای ویندوز فون

لینک دانلود برای کروم

لینک دانلود برای فایر فاکس

برنامه Checky: می توانید از چک کردن چند باره تلفن همراه خود در طول روز  مطلع گردید

هر چند وقت گوشی خود را چک می کنید؟ پاسخ سوال شاید شما را متعجب کند. برنامه Checky شما را از این که در طول روز چند بار تلفن هوشمند خود را چک می کنید، مطلع می سازد. شاید این برنامه تنواند شما را از استفاده بی وقفه گوشی منع کند ولی مطمئن باشید ذهن شما در مورد این که چه اتفاقی برای زمان شما می افتد، درگیر می کند.

برنامه کاربردی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

لینک دانلود برای iOS

لینک دانلود برای اندروید

برنامه UnPlug: از اعتیاد به گوشی خود به صورت یک نمودار خروجی بگیرید

این برنامه استفاده شما را از گوشی به صورت روزانه کنترل می کند و به شما اجازه می دهد نتایج را به صورت آماری مشاهده کنید. این نتایج آماری شامل: چه مدت از زمان شما صرف تلفن همراه در روزهای مختلف شده است، می باشد. شما قادر هستید با این برنامه برای استفاده از تلفن همراه خود محدودیت تعیین کنید و در صورت کم کردن استفاده از گوشی، جایزه بگیرید.

برنامه کاربردی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

لینک دانلود برای iOS

 

برای ادامه بحث با ما همراه باشید…

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی