چگونه استوری اینستاگرام را به طور خودکار ذخیره نماییم

Sayman Digital ۲۳ آذر ۱۳۹۶
آپدیت های استوری اینستاگرام

یکی از خاصیت های استوری اینستاگرام ناپدید شدن بعد از 24 ساعت می باشد و شاید این موضوع شما را اذیت کند. بنابراین اینستاگرام با آخرین به رورسانی خود سعی در حل این مساله نموده است.

آرشیو استوری اینستاگرام چیست؟

آرشیو استوری به طور خودکار، عکس های شما را  ذخیره می کند تا حافظه گوشی شما پر نشود. جالب است که نیازی نیست شما کاری انجام دهید،اینستاگرام به لطف آپدیت هفته پیش استوری های شما را که تاریخ گذشته شده اند، ذخیره می کند.

برای مرور آرشیو استوری های خود بروی آیکون آرشیو که شبیه ساعت است،در پروفایل خود ضربه بزنید. آرشیو استوری با آرشیو پست های شما لینک می باشند و شما می توانید از بین هرکدام که دوست دارید، استوری های خود را انتخاب نمایید.

ویژگی جدید هایلایت (HighLight) که به استوری اضافه شده، چیست؟

این ویژگی هایلایت ( Highlight ) که به استوری اضافه شده است به شما اجازه می دهد که از پست ها قدیمی خود، استوری جدید بسازید. برای شروع بروی آیکون NEW در سمت چپ پروفایل شما قرار دارد، ضربه بزنید، در اینجا آرشیوی از استوری های خود را مشاهده خواهید کرد و از بین آن ها هرکدام را دوست داشتید انتخاب نمایید و برای آن نام مشخص کنید و سپس بر روی آیکون ADD ضربه بزنید. همه این استوری ها در پروفایل شما ذخیره می شوند و هیچ محدودیتی ندارند و حتی شما می توانید آن ها را حذف و یا ویرایش نمایید. برای حذف و یا ویرایش کافی است برروی آن ها دست خود را نگه دارید و گزینه های Delete و Edit Highlight را انتخاب کنید.

شما میتوانید در هایلایت حتی عکس های خود را حذف و یا تغییر دهید. برای این کار بروی آیکون Menu ضربه بزنید و هایلایت های خود را ویرایش کنید.

منبع:.cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی