آموزش های اندروید مارشمالو، برنامه ی تماس

سایمان دیجیتال ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
برنامه ی تماس

برنامه ی تماس در مارشمالو تغییر کرده است ؟

ممکن است شما نیز متوجه شده باشید که در صفحه ی قفل اندروید مارشمالو، کلید میانبر برنامه ی تماس (برنامه شماره گیری) جای خود را به سرویس گوگل ناو (Google Now) تغییر داده است. مدت زمان طولانی ای است که صفحه ی قفل تلفن های اندرویدی در حال تکامل است و این تکامل به گونه ای بوده است که بتوان تجربه ای بهتر و شیرین تر را برای کاربر فراهم کرد. هر چند گوگل همواره اطلاع دقیقی نمی تواند از تمایل کاربران داشته باشد اما سعی خود را می کند. چنانچه در صفحه ی قفل، آیکون برنامه ی تماس را ازدست داده اید و یا در اندروید مارشمالو دلتنگ این برنامه در صفحه ی قفل خود شده اید، چرا که عموما حینی که تلفن همراه شما قفل است، سعی در ایجاد مکالمه توسط برنامه ی تماس می کنید، می تواند به کمک این راهکار، مجدد به سادگی برنامه ی تماس را در صفحه ی قفل خود در اندروید مارشمالو فعال کنید.

سایمان چگونه برنامه ی تماس را در صفحه ی قفل فعال کنم ؟

برنامه ی تماس- به تنظیمات بروید

قدم اول- در اولین قدم می بایستی به منوی تنظیمات گوشی رفته و گزینه ی Apps(برنامه ها) را انتخاب کنیم.

android6marshmallow-step1

قدم دوم- پس از اینکه وارد برنامه ها شدید ، بر روی آیکون چرخ دنده که بالا سمت راست در گوشه قرار گرفته است ضربه بزنید و از برنامه های پیشفرض(Default Apps) دستیار و ورودی صوتی (Assist & Voice Input) را برچینید.

android6marshmallow-step2

قدم سوم- با ضربه بر روی Assist App و یا Assist Option یک صفحه پاپ آپ ظاهر می شود که در این قسمت می بایستی گزینه ی هیچ کدام (None) را انتخاب کنید. مطمئنا چنانچه خودتان نیز مشاهده می کنید، در صفحه ی پاپ آپ، مورد پیش فرض فعال شده همان برنامه گوگل و یا به عبارت بهتر سرویس Google Now است که شما آن را با برنامه ی تماس خود جایگذاری می کنید.

هشدار

در این میان ناگفته نماند، با انجام اینکار، دیگر سرویس Google Now با فشردن طولانی مدت کلید هوم (Home) اجرا نخواهد شد و شما نیز در هر زمان می توانید با تغییر دادن گزینه ها به حالت اولیه، دوباره این سرویس را فعال کنید.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی