کیفیت دوربین آیفون مدیون بیش از 800 نفر است !!

کیفیت دوربین آیفون

کیفیت دوربین آیفون مدیون تلاش بی وقفه و شبانه روزی کادری بیش از  800 پرسنل متخصص است. در این خبر با جزییات تست های انجام شده بر روی دوربین شرکت اپل با ما همراه باشید. تیم کوک اسرار موفقیت کیفیت دوربین آیفون را فاش کرد.  این تیم بزرگ گروهی است متشکل از کارشناسان و متخصصان حرفه ای که به مدیریت Graham Townsend تمام زمان خود را وقف دوربین آیفون می کنند. جالب است بدانید به گفته Townsend پشت پرده کیفیت دوربین آیفون بیش از 200 ماژول جداگانه وجود دارد.

Graham Townsend افزود تیم متخصص ما با اجرای شبیه سازی ها و تست های حرفه ای مختلف عملکرد نهایی دوربین را مورد تحلیل و بررسی قرار می دهند. برخی از این تست ها بررسی کیفیت دوربین در تاریکی مطلق و روشنایی سپیده صبح است. تصور انجام تمامی این آزمایش ها در یک لابراتوار و با حضور بیش از 800 پرسنل قابل تحسین است.

کیفیت دوربین آیفون

کیفیت دوربین آیفون : 800 نفر شبانه روزی کار می کنند!

مسلماً سایر شرکت های رقیب نیز برای بهبود کیفیت دوربین خود مشابه این تست ها را انجام می دهند. وجه تمایز اپل وجود متخصصان متعدد در تیم فنی خود است که گواهی بر بررسی دقیق و موشکافانه کارشناسان تیم  است. تا به حال دقت کرده اید که محوریت اصلی و برجسته تبلیغات آیفون، کیفیت دوربین آن بوده است. توجه به این نکته خالی از لطف نیست که آیفون در انتشار هر نسخه جدید ترقی چشم گیری در کیفیت دوربین خود عرضه نموده است.

شرکت اپل با ارائه کیفیت بالای خود جذابیت شرکت های رقیب را کم رنگ می کند. محبوبیت محصولات اپل به حدی رسیده که طرفدارانش گاه بدون بررسی دقیق جزییات فنی با اطمینان کامل خرید خود را محقق می کنند. به عنوان مثال محصول آی پد شرکت اپل به گونه ای چشم طرفدارانش را از عشق مملو ساخته که شخص بی دلیل روانه بازار شده و گاه بدون نیاز مبرم به یک تبلت محصول آی پد را خریداری می کند.

منبع : theverge 

برچسب ها: ، ، ،

پست های مرتبط:

بهترین برنامه های رایگان آیفون

بهترین برنامه های رایگان آیفون در سال 2016

در حال حاضر هزاران اپلیکیشن برای آیفون 6 اس شما...

ایر دراپ

قابلیت ایر دراپ آیفون به چه دردی می خورد؟

اشتراک گذاری مطالب از آیفون، آی پد و آیپُد توسط...

دوسیم کارته کردن آیفون 6 اس با SIMore

چگونه آیفون 6 اس خود را دوسیم کارته کنیم؟

شما هم دوست دارید آیفون 6 اس خود را دوسیم...

yalada-1