معرفی برنامه های امنیتی اندرویدی- بخش دوم

معرفی برنامه های امنیتی اندرویدی

اگر به یاد داشته باشید در بخش اول این موضوع دو برنامه امنیتی و بسیار پرکاربرد را برای گوشی اندرویدی شما معرفی کردیم. حالا در این بخش به دو مورد دیگر اشاره خواهیم کرد:

برنامه امنیتی  NoRoot Firewall

برنامه NoRoot Firewall را یه جورایی می توان یکی از محبوب ترین برنامه دیوار امنیت به شمار آورد.

این برنامه به وسیله ایجاد یک نتورک شخصی مجازی(وی پی ان) کار می کند که سپس ترافیک برنامه های شما را از طریق آن انجام می دهد. همچنین این برنامه امنیتی به شما کنترل کامل می دهد که چگونه و چه برنامه هایی به اینترنت دسترسی داشته باشد.

این برنامه سودهای بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال شما می توانید ببنید که برنامه ها به داده های تبلیغاتی دسترسی دارند یا خیر و همچنین می توانید جلوگیری کنید از اینکه برنامه ها از داده ای که برای شما سودمند باشد، بخواهند استفاده نمایند.

زمانی که یک برنامه می خواهد به اینترنت وصل گردد، شما یک هشدار در پنجره اعلانات دریافت می کنید که می توانید اجازه وصل شدن این برنامه به اینترنت و یا وصل نشدن آن را تعیین کنید و می توانید انتخاب های خود را برای سایر فرصت ها نگه دارید. شما همچنین می توانید کنترل یک برنامه برای دسترسی به وای فای، اینترنت سیم کارت و یا هر دو آن ها به دست بگیرید. این برنامه امنیتی به شما اجازه می دهد که از هماهنگ شدن با سرویس های فضای ذخیره ابری و یا از به روزرسانی برنامه ها جلوگیری کنید.

در نهایت شما می توانید فیلترهایی بر روی نام IP، هاست و یا دامنه ایجاد کنید.

برنامه امنیتی Kaspersky Internet Security

برنامه Kaspersky یکی از برنامه های معروف آنتی ویروس در فروشگاه های کامپیوتر می باشد. این یک برنامه اندرویدی رایگان و قابل دانلود است اما در صورتی که نسخه پولی این برنامه را استفاده کنید، به کاربردی بودن آن بیشتر پی خواهید برد.

این نسخه پولی  ویژگی آنتی فیشینگ را فعال می کند. به طوری که این ویژگی بهترین بخش برنامه امنیتی Kaspersky می باشد. این برنامه در حالی که شما از مرورگر خود استفاده می نمایید به طور کاملا طبیعی از گوشی شما محافظت می کند  اما لازم است بدانید که پیام های شخصی شما، واتس اپ و ایمیل های شما را اسکن می کند تا از ورود لینک ها نامرتبط به گوشی شما جلوگیری نمایید.

 

پست های مرتبط:

معرفی برنامه FLIO

برنامه FLIO را همیشه در سفرهای خود به همراه داشته باشید

معرفی برنامه FLIO برنامه FLIO  به شما کمک می کند...

هفت راهکار تامین امنیت تلفن همراه

7 اشتباهی که در مورد امنیت تلفن همراه انجام می دهیم- بخش دوم

در بخش اول این موضوع به گام هایی از اشتباهاتی...

معرفی برنامه های امنیتی اندرویدی

معرفی برنامه های امنیتی اندرویدی- بخش سوم

در این بخش هم به ادامه بخش دوم معرفی برنامه های...

yalada-1