چگونه Hey Siri را در آی او اس 9 با صدای مالک گوشی فعال کنیم؟

ios-9-hey-siri-setup-1

Hey Siri یکی از ویژگی هایی است که اپل آن را در سیستم‌عامل iOS 8 منتشر کرد. Hey Siri اجرا دستورات گوشی را به‌صورت صوتی برای شما فراهم می‌آورد و همچنین زمانی که گوشی شما در حال شارژ می‌باشد می‌توانید بدون نگه‌داشتن دکمه هوم Hey Siri را با صدازدن آن فعال کنید.

 ویژگی Hey Siri یک برنامه بسیار پرکاربرد است ولی دارای یک نقطه‌ضعف بزرگ است. به این صورت که امکان تشخیص صدای مالک گوشی را ندارد و هر فردی می‌تواند با اجرا کردن “Hey Siri” به گوشی شما دسترسی پیدا کند.

بعد از انتشار سیستم‌عامل جدید iOS 9 این ضعف برای گوشی شما حل شد. به‌طوری‌که Hey Siri امکان تشخیص صدا شما را در سیستم‌عامل جدید خود دارد و آیفون شما تنها با صدا شما قادر به کارکردن می‌باشد.

photo_2015-11-09_17-04-10 photo_2015-11-09_17-04-26

در ادامه به نحوه تنظیمات “Hey Siri” می‌پردازیم:

بعد از دنبال کردن این روند Settings > General > Siri آپشن Siri را یک‌بار خاموش و بعد روشن می‌کنیم و ببه دنبال آپشن Hey Siri را فعال می‌کنیم و روند آن به این صورت است. شما سه بار Hey, Siri تکرار می‌کنید و در ادامه 2 سؤال دیگر از شما می‌خواهد که آن را دوباره تکرار کنید. بهتر است روند فعال کردن Hey Siri در محیط آرام و بی‌صدا انجام گیرد تا به‌طور کامل انجام گیرد.

ios-9-hey-siri-setup-3

این ویژگی صوتی همچنین در آیفون 6S و 6S Plus به همین روند نیز می‌باشد.

منبع: CNET

پست های مرتبط:

دسترسی سریع به برنامه های آیفون

چگونه به برنامه های آیفون دسترسی سریع داشته باشیم؟

جست و جو کردن برنامه های خود در اطراف صفحه...

هدفون اپل

بهتر است هدفون اپل را فقط پخش کننده موسیقی ندانیم

هدفون اپل را امتحان کرده اید؟ اگر تا به حال از...

yalada-1