شایعه انتشار گوشی جدید اپل “آیفون 5SE” تا سه ماه دیگر؟

تاریخ انتشار گوشی جدید اپل

ویژگی های گوشی جدید اپل…

شرکت اپل بر این اعتقاد است که بر روی تولید آیفون 4 اینچی کارهایی را شروع کند. سایت رسمی 9to5Mac این‌گونه اعلام کرده است که اطلاعاتی را از جزئیات این گوشی جدید در اختیار ما می‌گذارد. بر اساس گزارش خبری 9to5Mac، این گوشی جدید نسخه بهبودیافته آیفون 5S می‌باشد. این‌طور که بنظر می‌آید شرکت اپل قصد دارد که دل و روده آیفون 6 را با چاشنی بدنه ظریف آیفون 5S در این گوشی جدید بگنجاند. بنابراین این گوشی جدید اپل، دوربین اصلی آیفون 6S باکیفیت 8 مگا پیکسل خواهد داشت و دوربین سلفی آن 1.2 مگا پیکسل و همچنین از درگاه ارتباطی NFC برای استفاده از قابلیت Apple Pay برخوردار خواهد شد. پردازنده A8 و مجهز بودن به WiFi از دیگر این امکانات این گوشی جدید در سال 2016 خواهد بود. همان‌طور که گفته‌شده است ساختار بدنه این گوشی جدید شباهت بسیاری به آیفون 5S  خواهد داشت؛ اما یک از تمایزات آن با بدنه آیفون 5 اس لبه‌های خمیده آن خواهد بود. این محصول جدید در رنگ‌بندی‌های آیفون 6 اس خواهد بود که شامل رنگ خاص رزگلد هم می‌باشد. بر اساس گزارش‌های 9to5Mac، این گوشی احتمالا تحت عنوان آیفون 5SE نام‌گذاری خواهد شد که چندان اسم بدی هم نمی‌باشد.

اما 5SE چه نوع نام‌گذاری هست؟

نام 5SE را نمی‌توان به‌عنوان یکی از عجیب‌ترین ویژگی‌های این گوشی نامید زیرا بنا بر گفته‌های 9to5Mac این محصول جدید اپل از قابلیت “Live Photos” برخوردار خواهد بود. این بسیار عجیب می‌باشد که این گوشی با داشتن قابلیت Live Photos از لمس سه‌بعدی پشتیبانی نخواهد کرد؟

این‌طور که سایت رسمی 9to5Mac بیان کرده است، انتظار می‌رود که زمان انتشار این محصول در اواخر ماه مارس و یا اوایل اپریل باشد. این زمان انتشار با زمان‌بندی اعلام محصول جدید اپل واچ تطابق خواهد داشت. این‌طور که به نظر می‌رسد شرکت اپل قصد دارد تولید آیفون 5 اس را تعطیل و به‌جای آن، محصول جدید آیفون 5SE معرفی کند. ولی لازم است بدانید که با بسته شدن خط تولید آیفون 5 اس، بنابراین قیمت این محصول جدید با آیفون 5 اس برابری نخواهد کرد. در عوض شاید اپل متوجه اهمیت این موضوع شده باشد که تولید و فروش تلفن‌های هوشمند قدرتمند از آن جای که هدف خریداران چیپست های این گونه دستگاه‌ها می‌باشد، بیشتر حائز اهمیت است. ازاین‌رو کاربران پس از خرید گوشی بلافاصله متوجه کندی سرعت و هنگ‌های بیش‌ازحد تلفن همراه خود نخواهند شد.

برای خرید آیفون SE بر روی لینک کلیک کنید.

منبع: theverge

پست های مرتبط:

امنیت و حریم شخصی

چرا امنیت و حریم شخصی تلفن همراه مهم است ؟

امنیت و حریم شخصی ، چرا اهمیت بدهیم ؟ این...

آیفون SE

اپل محصول جدید خود را با نام آیفون SE وارد بازار می کند.

 چرا اپل می خواهد نام محصول جدید خود را تغییر...

آیفون SE

5 ویژگی که آیفون SE از آن بهره مند نیست

روز دوشنبه آیفون SE 4 اینچی اپل معرفی گردید. علارغم...

yalada-1