سرویس جدید ویدیویی اسپاتیفای راه اندازی شد.

spotify video service

انتظار به سر آمد.

بالاخره انتظار به سر آمد و شرکت سوئدی اسپاتیفای با مدیریت آقای Daniel Ek که در سال 2006 ثبت شده بود، از سرویس ویدیویی خود پرده برداری کرد. اسپاتیفای یکی از محبوب ترین برنامه های پخش موسیقی است که با قابلیت پشتیبانی بیش از 50 زبان زنده ی دنیا، موجب محبوبیت روزافزون خود شده است. در تاریخ 26 ژانویه 2016 بخش نمایش برنامه اسپاتیفای (بخشی که پادکست ها و ویدیوها در آنجا قرار دارند) فعالیت خود را برای سیستم عامل اندروید آغاز کرد. شما براحتی می توانید این برنامه را از پلی استور دانلود کرده  و برای خود در ایران حساب کاربری بسازید و با حساب کاربری جدید خود وارد این برنامه شوید.خوشبختانه اسپاتیفای در حال حاضر بدون اجرای پیش نیازی بصورت مستقیم قابل اجرا می باشد. همچنین برای مشاهده بخش نمایش  می توانید از سربرگ Browse (همچنین به عنوان Now نیز شناخته می شود) و در میان مواردی همچون موسیقی های پیشنهاد شده، اکتشافات هفته، نمودار ها و یا حتی ژانرها و احساسات اقدام کنید.

Video Service

محتویات فعلی به روز رسانی ویدیویی  اسپاتیفای چیست ؟

از طرفی دیگر بخش نمایش برنامه بین دو بخش صوتی (که تحت عنوان پادکست نیز شناخته می شود)  و بخش ویدویی تقسیم شده است. که در آن میان، شما کلیپ های دسته بندی شده ای از شرکت هایی به نام همچون ESPN, ABC News, Comedy Central, NBC Entertainment, Adult Swim و برخی دیگر را خواهید دید. در حال حاضر تنها بخش اندکی از ویدیو ها برای نمایش در دسترس است. ناگفته نماند بخش صوتی پادکست ها نیز محتوی خود را از شرکت های معروفی چون HowStuffWorks.com , Dan Carlin, Commonplace Books, Criminal, Marc Maron, Tim Ferris,Slate و برخی دیگر ارائه می کند. باید به این مورد نیز اشاره شود که برخی از پادکست ها کل یک کتالوگ رو شامل نمی شوند برای مثال در مورد تاریخچه ی هاردکور Dan Carlin، تنها اپیزود های 50 الی 56 قابل پخش هستند.

به روز رسانی برای همه ؟

بخش ویدیویی و پادکست ها در حال حاضر تنها برای نسخه ی اندرویدی این برنامه قابل استفاده است و کاربران نسخه ی iOS و نسخه وب باید کماکان در صف انتظار باشند.چنانچه در خبر روز گذشته اشاره شد، محتویات ویدویی اسپاتیفای در حال حاضر تنها در 5 کشور قابل ارائه می باشد.

شما نیز می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس جدید، به نوشته ی قبلی ما در این پست یک سر بزنید همچنین چنانچه تابحال از این برنام استفاده کرده اید، لطفا ما را از تجربه ی خود بی نصیب نگذارید.

منبع: AndroidAuthority

پست های مرتبط:

اسپاتیفای

اسپاتیفای سرویس ویدیویی خود را، راه اندازی می کند.

اسپاتیفای در ماه می سال گذشته، این برنامه محبوب اعلام...

اخبار مرتبط با کاربران اپل موزیک

اپل موزیک در آستانه رسیدن به 10 میلیون کاربر

اپل موزیک تحت عنوان سرویس پخش کننده موسیقی، اخیرا پیشرفت...

yalada-1