اعتیاد به تلفن هوشمند و راه درمان آن- بخش دوم

ترک اعتیاد به تلفن همراه

همان طور که در بخش اول به برنامه هایی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه اشاره کردیم، در بخش دوم به ادامه آن ها خواهیم پرداخت.

برنامه Productivity Challenge Timer: برنامه گوجه فرنگی که در صورت عدم موفق شدن شما را مسخره می کند

این برنامه انتخاب خوبی برای ترک اعتیاد به تلفن هوشمند است. هرکاری را بایستی توسط یک تامیر زمان انجام دهید. در صورتی که تنبلی کنید، این برنامه شما را به سخره می گیرد.

لینک دانلود برای اندروید

برنامه Freedom: بلاک کردن وب سایت ها و برنامه های منحرف کننده

اگر تمامی برنامه هایی که برای ترک اعتیاد به تلفن هوشمند به شما معرفی کردیم، کارساز نبود. شاید این برنامه بتواند با بلاک کردن سایت ها و برنامه های وقت گیر کمکی در این امر به شما بکند. برنامه Freedom یک برنامه محدود کننده می باشد. به طوری که به شما اجازه می دهد لیستی از سایت های مزاحم تهیه کنید و سپس با بلاک کردن آن به صورت گذاشتن زمان بندی و یا تا زمان روشن کردن آن توسط خود شما شما را به این شکلاز استفاده برنامه ها و وب سایت ها محدود می کند.

freedom-blocklist

برنامه Freedom یک برنامه رایگان می باشد. بنابراین اکنون می توانید آن را دانلود کنید اما یک سری ویژگی های پولی دارد که باید برای آن ها ثبت نام کنید. ابزارهای دیگری وجود دارد که می تواند موجب محدود کردن وب سایت های مزاحم گردد اما در نوع خود اولین مورد می باشد که در عموم سیستم عامل ها کار می کند و قابلیت هماهنگ سازی این وب سایت ها در سایر دستگاه ها دارد.

لینک دانلود 

شما چگونه برای ترک اعتیاد به تلفن همراه خود مقابله می کنید؟

ما در اینجا به شما از برنامه هایی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه صحبت کردیم و همچنین درباره بلاک کردن وب سایت های وقت گیر نیز اشاره های داشتیم. اما همیشه مطالب بیشتری برای یادگیری وجود دارد.

ما می خواهیم از شما یاد بگیریم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

پست های مرتبط:

آخرین نسخه به روزرسانی تلگرام را دانلود کنید

اضافه شدن قابلیت پیش نویس (Draft)، تصویر در تصویر(Picture-in Picture)و...

اینستاپیپر

اینستاپیپر نرم افزاری برای کسانی که زیاد مطالعه می کنند

امروزه نرم‌افزارهای متنوعی تولید و روانه بازار فناوری می‌شوند تا...

برنامه

معرفی برنامه از ما،خرید تبلت و گوشی از شما

اگر جزو کاربرانی هستید که گوشی و یا تبلت جدید...

yalada-1