Honor گوشی بدون حاشیه ای در پنجم دسامبر معرفی خواهد کرد

سایــمان دیــجیتال ۲۰ مهر ۱۳۹۶
گوشی بدون حاشیه

احتمالا مطلع هستید که دیروز گوشی آنر 7 ایکس به طور سمی معرفی شد. اکنون این شرکت دعوتنامه ای برای روز 5 دسامبر ارسال کرده است که رویدادی در شهر لندن را نشان می دهد و طی آن گوشی بدون حاشیه ای رونمایی خواهد شد.

روی پوستر دعوتنامه، شعار “وسیع تر ببین” درج شده است که اشاره ای به نمایشگر بدون حاشیه ی محصولات جدید دارد که گوشه های آن گرد بوده و از محافظ شیشه ای 2.5D استفاده می کند. نکته ی دیگری که از گوشه ی تصویر متوجه آن می شویم نشانه ی “OO” می باشد که به احتمال زیاد اشاره ای به دوربین دوگانه ی این محصول دارد. باتوجه به این که هوآوی از پردازنده ی جدید خود به نام کایرین 970 رونمایی کرده است، اگر این گوشی نیز از این پردازنده استفاده کرده باشد، در این صورت به طور پیش فرض از هوش مصنوعی پشتیباتی خواهد کرد.

هنوز تا زمان معرفی رسمی این محصول مدت زیادی باقی مانده است؛ بنابراین انتظار نمی رود که اطلاعات زیادی از آن در دسترس باشد. با نگاهی به سال 2016 متوجه می شویم که آنر حوالی سپتامبر بود که از گوشی نوت8 رونمایی کرد؛ بنابر این احتملال وجود دارد که گوشی بدون حاشیه ای که معرفی خواهد شد، آنر نوت 9 باشد. از طرفی احتمال می رود که گوشی مذکور، مربوط به پرچمدار این شرکت یعنی آنر 10 باشد. البته شاید هر کدام از این حدسیات درست باشند چرا که در تصویر دعوتنامه شاهد حضور دو گوشی هستیم.

(ناگفته نماند که آنر از زیر مجموعه های شرکت هوآوی محسوب می شود)

نظر شما در مورد گوشی بدون حاشیه آنر چیست؟

منبع: GSMArena

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی