گوشی گلکسی S9 رنگ جدیدی را با خود معرفی خواهد کرد

Sayman Digital ۱۳ آذر ۱۳۹۶
گوشی گلکسی S9

اخیرا درباره گوشی گلکسی S9 سامسونگ شایعات فراوانی را شنیده ایم. اینبار درباره رنگ جدید گوشی کلکسی اس 9 شایعاتی گزارش شده است. برای اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید. اینگونه که به نظر می رسد، سامسونگ در افشای اطلاعات درباره اس 9 عجله دارد و احتمال دارد که در اوایل سال 2018، این گوشی را درنمایشگاه CES لاس وگاس مشاهده نماییم. این امردرحالی است که حدس و گمان های بسیاری درباره این گوشی وجود دارد و شایع شده که اس 9، یک رنگ جدید را در بین گزینه های خود دارد.

به روزرسانی مطلب:نقد و بررسی جامع اس 9 و اس 9 پلاس

سایت خبری SamMobile، بیان کرده است که رنگ جدید گلکسی اس 9 بنفش خواهد بود و درکنار سایر رنگ های سیاه،آبی،گلد قرار خواهد گرفت. همچنین خبر دیگری اینکه این رنگ همزمان در تمامی فروشگاه های جهانی وجود خواهد داشت.

مدیران سامسونگ به احتمال بسیار زیاد گوشی گلکسی S9 را زودتر از موعد آن معرفی کنند. شایعاتی که درباره تاریخ عرضه آن وجود دارد، بیشتر به ماه ژانویه اشاره می کند. صفحه نمایش اس 9 در سایزهای اس 8 و اس 8 پلاس معرفی خواهد شد و همچنین شایعاتی درباره پردازنده های اسنپدراگون 845 و اگزینوس 9810 گوشی اس 9 به گوش می خورد. یکی دیگر از ویژگی های که به احتمال زیاد در اس 9 مشاهده کنیم، دوربین دوگانه خواهد بود و تشیخص چهره پیشرفته از دیگر برنامه های این پرچمدار می باشد.

گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس در تاریخ های 9 الی 12 ژانویه در نمایشگاه CES لاس وگاس معرفی خواهند شد.

منبع: indianexpress

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری دارید؟

نظرات بیشتر نظرات کمتر
×
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
© ۱۳۹۷ سایمان دیجیتال
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی