گلکسی فولد آماده بازگشت به بازار جهانی است

mahdi ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
گلکسی فولد

طراحی مجدد گلکسی فولد تقریبا انجام شده است، بدین معنی که این گجت را به زودی در فروشگاه ها خواهیم دید. با این حال سامسونگ معتقد است باید آن را در تاریخ دقیق عرضه نماید. به همین علت، این شرکت شایعات مربوط به عرضه گلکسی فولد در ماه جولای رد کرده و احتمالا در کنار گلکسی نوت 10 در ماه آگوست یا بعد از آن عرضه خواهد شد. (به روز رسانی 7/11/2019 : گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس رسما رونمایی شدند)

مدیر بخش نمایشگر سامسونگ یعنی Seong-cheol می گوید: تمامی مشکلات نمایشگر Galaxy Fold رفع شده و این گجت آماده عرضه به بازار است. همچنین او می گوید: عرضه این تبلت به بازار، توجهات زیادی را به سوی خود جلب خواهد کرد.

با این حال، ما منتظریم که سامسونگ وعده های خود را برای عرضه گلکسی فولد در تاریخ معین شده عملی کند. ولی همانطور که قرار بود گلکسی فولد به همراه سری اس 10 سامسونگ عرضه گردد، اینبار با عرضه آن در کنار گلکسی نوت 10 ممکن است از آمار فروش جدید ترین گلکسی نوت سامسونگ بکاهد.

بنابراین با حل شدن مشکلات نمایشگر گلکسی فولد، امکان معرفی هر دو به صورت همزمان وجود دارد. البته از شرکتی مثل سامسونگ هم انتظار بر طرف کردن مشکلات مربوطه را داریم.

منبع: GSMARENA

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی