کیبورد ویندوز فون برای iOS عرضه می شود

Sayman Digital ۲۷ دی ۱۳۹۴
کیبورد ویندوز فون

مایکروسافت، کیبورد ویندوز فون خود را برای iOS عرضه می کندبرای درک بهتر بایستی از این کیبورد استفاده کنید. مایکروسافت در نظر دارد که کیبورد word Flow برای سایر پلت فرم ها عرضه کند. برای شروع کار از سیستم عامل iOS استفاده می کند.

ویژگی های جذاب کیبورد ویندوز فون

در یک ایمیل ارسالی به تست کنندگان ویندوز اینسایدر که به وسیله سایت The Verge  مهیا گردیده، مایکروسافت به دنبال یک کاربر آیفون برای تست نسخه آزمایشی کیبورد Word Flow می باشد. تاریخ در دسترس قرارگرفتن عمومی این کیبورد برای نسخه آی او اس هنوز مشخص نگردیده است اما مایکروسافت از قبل خود را برای آزمایش گسترده این کیبورد درسایر پلت فرم ها آماده کرده است. بنابراین احتمالا در ماه های آتی شاهد عرضه این کیبورد برای سیستم عامل آی او اس باشیم. کبیورد ویندوز فون Word Flow شامل تصحیح خودکار، پیشنهاد کلمه، حرکات و قابلیت سوایپ کردن حروفات برای تایپ کلمات می باشد.

علاوه بر کورتانا دستیار صوتی مایکروسافت، کیبورد ویندوز فون Word Flow  یکی از ویژه ترین بخش سیستم عامل گوشی مایکروسافت را تشکیل می دهد. شاید عرضه این ویژگی برای سایر پلت فرم ها، نه تنها طرفداران مایکروسافت را نا امید می کند بلکه افراد بشتری را نیز تحت تاثیر قرار نداده است. مایکروسافت درباره این امر این گونه شفاف سازی  کرد که این شرکت به جای ایزوله کردن ویژگی های مانند کورتانا و کیبورد Word Flow در محیط مایکروسافتی در نظر دارد که بر روی تجربیات سایر پلت فرم ها تمرکز کند.

منبع: theverge

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی