چه کار کنیم باتری گوشی اندرویدی شارژ بیشتری نگه دارد؟

Sayman Digital ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
باتری گوشی اندرویدی

اگر شما هم در به در به دنبال پریز برق می گردید و یا نگران هستید که چقدر طول می کشد تا باتری تلفن همراه شما شارژ گردد. در اینجا کلکسیونی از برنامه ها در اختیار شما قرار می گیرد که توسط آن ها می توانید طول عمر باتری گوشی اندرویدی خود را بالا ببرید.

این برنامه ها برای شما مفید خواهند بود اگرچه گوشی اندرویدی شما به طور پیش فرض برنامه هایی را برای صرفه جویی در شارژ باتری در شرایط وخیم داشته باشد. حتی چنانچه شما اندروید مارشمالو با قابلیت Doze (صرفه جویی در شارژ باتری) را داشته باشید، ویژگی  درونی گوگل موجب متوقف شدن فرایند های مصرف کننده شارژ گوشی را زمانی که از گوشی اندرویدی خود استفاده نمی کنید، متوقف می نماید.

هر دو روش که در قسمت بالا گفته شد در نوع خود برای نگه داشتن شارژ بیشتر باتری گوشی اندرویدی شما مفید خواهند بود.

معرفی پنج برنامه برای افزایش طول عمر باتری گوشی اندرویدی

برنامه گرینیفای (Greenify)

برنامه گرینیفای به شما کمک می کند تا طول عمر باتری گوشی اندرویدی خود را بالا ببرید. برنامه گرینیفای این امر را از طریق اتوماتیک سازی فرایند های در حال انتظار و فرایندهای غیر ضروری فراهم می نماید. یکی از اصلی ترین مزایای این برنامه استفاده از آن به عنوان توقف کننده برنامه های غیر ضروری است. با توجه به توضیحات داده شده تلفن همراه شما از شارژ کمتری استفاده می کند و بنابراین باتری گوشی اندرویدی شما دوام بیشتری خواهد داشت.

با برنامه گرینیفای کاربران می توانند برنامه های خود را بر اساس غیر ضروری بودن آن ها، به صورت دستی اولویت بندی کنند.

برنامه-گرینیفای-(Greenify)

برنامه Go Battery Saver & Power Widget

این برنامه حالت های مختلفی از صرفه جویی در شارژ باتری را برای شما ارائه می کند. به طوری که تنها با یک ضربه بر روی آن از حالت اختصاصی به حالت عمومی ، فوق العاده و خارق العاده صرفه جویی شارژ باتری تغییر وضعیت می دهد. به طور مثال اگر یک گیمر(علاقمنده به بازی) هستید، می توانید حالت منحصر به خود را ایجاد کنید.

برنامه Go Battery Saver & Power Widget، با زیر نظر گرفتن برنامه های شما قادر به تشخیص اپلیکیشن هایی که شارژ بیشتری از باتری گوشی شما را استفاده می کنند، می باشد. با اختصاص دادن امتیاز به باتری کوشی شما، این برنامه می تواند تشخیص دهد که کدام ویژگی را شما می خواهید برای افزایش طول عمر باتری خود فعال و یا غیرفعال نمایید.

برنامه-Go-Battery-Saver-&-Power-Widget

برنامه Avast Battery Saver

این برنامه توسط یک توسعه دهنده معروف برنامه های تلفن همراه Avast معرفی شده است. این برنامه بسیار دقیق می باشد زیرا قادر است که زمان شارژ کردن تلفن همراه را حدس بزند.

اگرچه این برنامه مانند سایر چهار برنامه دیگر، از ویژگی ناب مختلف برخوردار نسیت. ولی جالب است که تمامی موارد را در یک بخش تنظیمات صرفه جویی در شارژ باتری تلفن همراه خلاصه می نماید.

برنامه Avast یک راه راحت و سریع برای مدیریت گزینه هایی مانند وای فای، روشنایی صفحه نمایش، هماهنگ سازی و ویبره را فراهم می نماید. این گزینه ها شاید آن چنان تاثیری بر روی مصرف شارژ باتری نداشته باشند ولی هر کدام به تنهایی می توانند نقش کوچکی در صرف جویی شارژ باتری گوشی داشته باشند.

در این برنامه چهار پروفایل از پیش تعیین شده(خانه، محل کار، شب و حالت فوق العاده اضطراری صرفه جویی شارژ باتری) را می توانید بر اساس سلیقه خود طراحی نمایید. تغییر دادن پروفایل ها به صورت دستی امکان پذیر است و یا به صورت خودکار می توانید پروفایل ها با توجه به مکان خود تنظیم نمایید.

برنامه-Avast-Battery-Saver

برنامه DU Battery Saver & Phone Charger

این برنامه، ظاهری ساده با تنظیمات و کلیدهای میانبر را فراهم می نماید. این برنامه با ارائه تعدادی از پروفایل های از پیش تعیین شده برای خانه و محل کار مانند سایر برنامه ها به شما  خوش آمد می گوید. شما قادر هستید که حالت های منحصر به خود را ایجاد کنید. برنامه DU به کاربران اجازه می دهد تا با جست و جو بیشتر در برنامه، اپلیکیشن هایی را که شارز باتری گوشی اندرویدی آن ها را بیشتر مصرف می کنند را بیابند. نسخه رایگان این برنامه افراد را راضی نگه داشته است. نسخه پولی این برنامه که 2 الی 3 دلار قیمت آن است، ویژگی هایی مانند حذف کردن اپلیکیشن های پشت زمینه و بروزرسانی تنظیمات جزو خدمات آن می باشد.

برنامه-DU-Battery-Saver-&-Phone-Charger

اگر شما هم راهکارهای دیگری را برای صرفه جویی در شارژ باتری گوشی اندرویدی پیشنهاد می کنید، ما را از نظرات خود بی بهره نگذارید.

منبع: Cnet

 

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی