با نرم افزار Mimicker Alarm متفاوت تر بیدار شوید

Sayman Digital ۴ بهمن ۱۳۹۴

آیا نرم افزار میمیکر آلارم  یک برنامه آلارم معمولی است؟

نرم افزار میمیکر آلارم – شرکت مایکروسافت که اخیرا مشغول به حدس زدن سن افراد و احساسات آن ها می باشد، در حال حاضر سازنده برنامه یک نرم افزاری اندرویدی را برای نشان دادن مهارت های یادگیری ماشین ،ساخته است. این نرم افزاز که میمیکر آلارم (Mimicker Alarm) نام دارد، به عنوان یک نرم افزار معمولی شما عمل نخواهد کرد. به طور مثال وقتی که شما با صداهای آلارم آرامش بخش در ساعات غیرقابل تحمل بیدار می شوید، مایکروسافت درحال کشیدن نقشه جدید برای بیدار کردن صبح های دردسرساز ما می باشد.

روش های بیدار کردن عجیب و غریب این نرم افزار

نرم افزار میمیکر آلارم عملکرد آلارم معمولی را برای بیدار کردن شما دارد ولی با این تفاوت که از شما انتظار دارد با آن وقت بگذرانید. به طوری که به محض بیدار شدن از خواب مشغول به پوشیدن لباس و آماده سرکار رفتن شوید، نرم افزار میمیکر آلارم  سه راهکار را پیش پای شما می گذارد اول اینکه از شما می خواهد که از خودتان عکس سلفی با داشتن احساس مشخص، بگیرید ، دوم پیدا کردن یک سوژه با رنگ مورد نظر آن و سوم از شما می خواهد جملاتی سختی مانند این جمله”سربازی در سرسره سر سربازی را شکست” را تکرار کنید. این سه راهکار بازی های هستند که شما حق انتخاب دارید.

بر اساس گفته ی آلیسون لایت مدیر برنامه پروژه آکسفورد مایکروسافت، در صورتی که آلارم به پایان رسید شما تنها 30 ثانیه فرصت دارید که بازی های مورد نظر را کامل کنید در غیر این صورت ” ما فکر می کنیم که شما خواب رفته اید و آلارم دوباره شروع به زنگ خوردن می کند”.

برنامه زنگ هشدار میمیکر آلارم،ممکن است یکی از دیوانه وارترین و آزاردهنده ترین برنامه های زنگ هشدار باشد اما در واقع میمیکر آلارم همچون یک برنامه کوچک بامزه طراحی شده است تابیانگر قدرت یادگیری ماشین مایکروسافت باشد. به نقل از لایت`ما در حال نشان دادن چندین پروژه رابط برنامه نویسی مختلف هستیم. همچنین وی اشاره کرد از انجاییکه ما در حال متن باز کردن کل کد هستیم،فکر کردیم یک برنامه زنگ هشدار میتواند مثالی ساده برای سایر توسغه دهندگان باشد تامتوجه این موضوع شد که این کد چگونه کار می کند.

نرم افزار میمیکر آلارم

 

در صورتی که می خواهید از این برنامه استفاده کنید، در حال حاضر این لینک در پلی استور گوگل قابل دانلود کردن می باشد.

اگر این برنامه را نصب کردید از کدام روش برای بیدارکردنتان استفاده خواهید کرد؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید؟؟؟

منبع: theverge

 

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی