معرفی بازی LEGO Jurassic World

Sayman Digital ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
بازی LEGO Jurassic World

دنبال کردن داستان های حماسی ژوراسیک پارک امروزه بسیار همه پسند شده است و بسیاری از افراد مطمئنا فیلم های این داستان حماسی را مشاهده کردند. اکنون برای اولین بار بازی LEGO Jurassic World منتشر شده است که به شما تجربه لحظه به لحظه فیلم را تلقی می نماید.

تصور این بازی در فرم لگو بسیار جالب خواهد بود این در حالی است که تریلر این بازی بسیار جذاب و هیجانی انگیز یادآور لحظات فراموش نشدنی و صحنه های هیجانی از خود فیلم ژوراسیک پارک می باشد. این بازی LEGO Jurassic World به طرفداران خود اجازه می دهد که در لحظات کلیدی بازی خود را ادامه دهند و قادر هستند که فرصت جست وجو در زمین های گسترده ایزلا نوبلار و ایزلا سورنا را بدست آورند.

بازی LEGO Jurassic World

ویژگی های بازی LEGO Jurassic World

  • داشتن تمای لحظات کلیدی از چهار فیلم ژوراسیک: ماجراجویی 65 میلیون سالی در قالب کلاسیک لگو که بسیار سرگرم کننده خواهد بود.
  • کلکسیونی از 16 دایناسور که شامل :تریسراتوپوس، دایناسور شکاری و… می باشد و شما به دلخواه خود می توانید از بین آن ها انتخاب کنید و انتقام خود را از دایناسورهای ویرانگر لگو شکل بگیرید.
  • شخصی سازی کردن کلکسیون دایناسورها توسط خود شما امکان پذیر می باشد. به طوری که شما می توانید عنبر دایناسورهای لگو شکل را جمع آوری کنید و با انجام دادن یک سری از آزمایشان DNA، دایناسور های اورجینال مانند رکس دیلوفوسور را به وجود بیاورید.
  • ساکن شدن در زمین های ایزلا نوبلار و ایزلا سورنا و قرار دادن دایناسورهای منحصر به خود در چراهگاه ها تا زمانی که ماموریت های ویژه رایگان را به اتمام برسانید.

قیمت این محصول که 4.99 دلار می باشد بسیار ناچیز و ارزش را دانلود دارد به طوری که شما می توانید برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

لینک دانلود iOS

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی