مشکل نمایشگر گلکسی فولد و بیانیه سامسونگ در مورد آن

mahdi ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
گلکسی فولد

اخیرا شرکت سامسونگ تعدادی گلکسی فولد را در اختیار خبرنگاران تکنولوژی قرار داده تا آن ها را بررسی کنند. بعد از چند روز کارشناسان CNBC، بلومبرگ، Verge و یوتیوبرها می گویند که نمایشگر این دستگاه ها دچار آسیب شده است.

این گجت برای محافظت از صفحه نمایش خود از لایه محافظی بر روی نمایشگر استفاده می کند و طبق اعلام خود شرکت هرگونه دستکاری در آن موجب آسیب به نمایشگر خواهد شد. دلیل اصلی بروز مشکل در نظر برخی کارشناسان برداشتن این لایه محافظ بود ولی سایت Verge اعلام کرده است هیچ گونه صدمه ای به این محافظ وارد نشده ولی در قسمت لولای این محصول خطوط سفیدی ظاهر شده است.

اما بدترین اتفاق مربوط به کارشناس CNBC بود که بر اساس گفته هایشان هیچ گونه کار خاصی با گلکسی فولد نکرده ولی سمت چپ نمایشگر دچار مشکل شده است و مرتبا رنگ سفید را نمایش می دهد.

تصاویر زیر هم از طرف کارشناس بلومبرگ منتشر شده است که با برداشتن لایه محافظ نمایشگر از کار افتاده است.

با اتفاق های پیش آمده سامسونگ بیانه زیر را در این مورد منتشر کرده است:

“تعداد محدودی از گلکسی فولد را در اختیار کارشناسان قرار دادیم. گزارش هایی معدودی درباره خرابی نمایشگر این گجت دریافت کردیم و به صورت دقیق این مشکل را بررسی خواهیم کرد تا علت این خرابی ها روشن شود.
جدا از این مسئله، برداشتن لایه محافظ از روی نمایشگر موجب آسیب رسیدن به آن شده است. صفحه نمایش اصلی گلکسی فولد دارای یک لایه محافظ می باشد که از نمایشگر در برابر خط و خش محافظت می کند و برداشتن این لایه موجب آسیب رسیدن به نمایشگر گلکسی فولد خواهد شد. ما این نکته را به طور واضح در اختیار کاربران خواهیم گذاشت.

منبع: SAMMOBILE

به اشتراک بذار:

یک نظر در مورد مشکل نمایشگر گلکسی فولد و بیانیه سامسونگ در مورد آن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

باز هم مثل همیشه
دمپایی های دامدونگ خراب میشه🤣

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی