ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون با زدن دکمه رکورد

Sayman Digital ۸ آذر ۱۳۹۴
ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد  زمانی که به دنبال برنامه در اپ استور هستید، جست‌وجو زیاد در آن چنگی به دل نمی‌زند؛ زیرا شاید آن برنامه‌ای که مورد دلخواه شما است وجود نداشته باشد و یا اصلاً پیدا نشود و یا با محدودیت‌های برنامه‌های اپل مواجه شوید. اگر شما جزو آن دسته کاربرانی هستید که به دلیل شرایط شغلی و یا شاید برای سرگرمی می‌خواهید با ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون، کار خود را انجام دهید و شاید هم دوست داشته باشید آن فیلم را در شبکه‌های اجتماعی انتشار دهید، ما یک راهکار ساده بدون نیاز به جلبریک کردن گوشی پیشنهاد می‌دهیم. البته شایان‌ذکر است که برای دانلود کردن برنامه‌ها جهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون، باید آیفون خود را جلبریک کنید تا بتوانید از تنوع برنامه‌ها برای ضبط کردن فیلم از صفحه‌نمایش آیفون خود استفاده کنید ولی شاید شما جزو آن دسته کاربرانی نباشید که بخواهند آیفون خود را جلبریک کنند بنابراین ما با پیشنهاد iRec کار شما رو آسان‌تر خواهیم کرد.

برنامه iRec جهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون

این برنامه در Emu4iOS فروشگاه اپل عرضه می‌شود؛ که به کاربران خود اجازه می‌دهد بدون جلبریک کردن گوشی خود از ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون خود به‌صورت رایگان بهره‌مند گردند.

 

چگونه خودمان برنامه iRec راجهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون  نصب کنیم؟

 

  • گام اول نصب برنامه iRec جهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون:

خوب ابتدا مطمئن شوید که آیفون شما به اینترنت متصل است. سپس به مرورگر سفری برید و آدرس http://emu4ios.net تایپ کنید سپس گزینه install را بزنید و منتظر باشید تا نرم‌افزار Emu4iOS بر روی گوشی شما نصب گردد.

ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون

  • گام دوم نصب برنامه iRec جهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون:

در این قسمت برنامه Emu4iOS را بازکرده و برنامه iRec را از بین لیست برنامه‌ها انتخاب بعد گزینه Get را انتخاب می‌کنیم. در این قسمت iOS از شما خواهد پرسید که مایل به نصب این برنامه هستید شما باید گزینه install را بزنید.

ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون

ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون

  • گام سوم نصب برنامه iRec جهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون:

برنامه iRec جهت ضبط فیلم در صفحه‌نمایش آیفون خود بازکنید و این برنامه را مانند سایر برنامه‌های خود استفاده کنید.

موفق باشید

منبع: cupertinotimes

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی