معرفی سه روش ساده برای گرفتن عکس حرفه ای با گوشی

Sayman Digital ۲۲ آذر ۱۳۹۶
گرفتن عکس حرفه ای با گوشی

خوب اگر شما دوست داشته باشید که عکس حرفه ای داشته باشید، بایتستی با این سه روش ساده در گوشی آشنا شوید. ابتدا اگر گوشی شما دارای دوربین فوق العاده می باشد بنابراین ابزارهای ویرایش آن، به شما کمک می کند که عکس خود را به صورت حرفه ای ویرایش نمایید. در اینجا ما با ویدئو به شما نشان خواهیم داد که چگونه با این سه روش ساده در گوشی خود عکس حرفه ای داشته باشید.

چنانچه در ویدئو مشاهده می کنید،برای داشتن عکس خوب ، از برنامه هایی مانند اینستاگرام ، ViSCO و… می توان استفاده کرد. ولی اگر نخواهید از برنامه های ویرایش عکس استفاده کنید، ابزارهای ویرایش دوربین گوشی برای شما کافی خواهد بود. بنابراین برای آشنا شدن با این سه روش ساده با ما همراه باشید.

اولین راهکار برای عکس حرفه ای قابلیت صاف کردن (straighten ) می باشد:

قابلیت صاف کردن (straighten) به شما اجازه می دهد، درحالی که بر روی سوژه های مربع گونه زوم می نمایید، آن ها بچرخانید. در نتیجه عکس شما بهتر دیده می شود و همچنین بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. در ادامه شما بهتر از ابزار برش (Crop) برای حذف قسمت های اضافی عکس استفاده نمایید و حتی می توانید از آیکون جدول بندی (Grid) برای تنظیم زاویه راحت تر استفاده نمایید.

دومین راهکار برای عکس حرفه ای قابلیت Exposure می باشد:

اگر عکس شما بسیار روشن و یا بسیار تاریک است، با استفاده از قابلیت Exposure می توانید آن را ویرایش نمایید. آیکون نور (Lights) بر روی تمامی تصویر تاثیر می گذارد و گزینه Highlight برای زمینه های بسیار روشن، بسیار مفید می باشد و درنهایت آیکون Shadows برای قسمت های بسیار تاریک کاربرد دارد.

درنهایت سومین راهکار نمایش رنگ (Color) واقعی عکس می باشد:

بعضی از گوشی ها مانند سامسونگ، رتگ عکس را بیشتر از انچه که هست نمایش می دهد ولی گوشی های اپل رنگ عکس را آنچه که هست نشان می دهد. بنابراین برای هردو مورد شما می توانید از آیکون رنگ (Color) استفاده نمایید. حتی می توانید با باز کردن سایر گزینه های Color تغییرات مورد دلخواه خود را انجام دهید.

منبع: Cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی