گوشی‌های سری آیفون ۱۲ در چه رنگ‌های عرضه می‌شوند؟

فرهاد سعادت ۲۵ مهر ۱۳۹۹
رنگ های آیفون ۱۲

چند وقتی می‌شود که شرکت اپل در رویداد خود از سری گوشی‌های آیفون ۱۲ رونمایی کرده است. این گوشی‌ها از تکنولوژی‌های نوین در ساختار خود استفاده کرده‌اند و از لحاظ طراحی نیز به تلفن‌های همراه آیفون ۴ و آیفون ۵ اپل شباهت بسیاری دارند. نکته‌ای که این زیبایی ظاهری را چندین برابر می‌کند، رنگ های آیفون ۱۲ و رنگ‌های سایر گوشی‌‌های این خانواده است.

بهتر است در ابتدای متن سراغ گوشی‌های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی برویم. در زیر رنگ های ارائه شده برای آیفون ۱۲ را در اختیارتان می‌گذاریم که شامل مشکی، آبی، سبز، قرمز و سفید هستند. دقیقا همین رنگ‌ها برای آیفون ۱۲ مینی نیز ارائه شده‌اند.

وقتی صحبت از رنگ های آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس می‌شود، رنگ‌های آبی، طلایی، گرافیتی و نقره‌ای مطرح می‌شوند. تصاویری که در این قسمت نمایش داده می‌شود، تصاویر مرتبط با آیفون ۱۲ پرو هستند. این رنگ‌ها برای آیفون ۱۲ پرو مکس نیز در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

تفاوت در گزینه‌های رنگی آیفون ۱۲، از سیاست این شرکت ناشی می‌شود. اپل برای محصولات ارزان‌قیمت‌تر خود رنگ‌های ساده‌تر را مورد نظر قرار می‌دهد و رنگ‌های خاص را برای محصولات پرو و پرو مکس خود کنار می‌گذارد. صرف نظر از این سیاست کاری، رنگ آبی که اپل برای هر ۴ محصول خود در نظر گرفته است، رنگی جدید است و می‌تواند جذابیت خاصی برای کاربران داشته باشد.

با در نظر گرفتن این رنگ‌ها برای سری گوشی‌های آیفون ۱۲، تنوع رنگی بالایی برای کاربران در دسترس خواهد بود. رنگ های آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی بیشتر حالت براق و شفاف دارند، در حالی که رنگ‌های ارائه‌شده برای آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس بیشتر حالت مات و کلاسیک دارند، یعنی دقیقا مانند رنگ‌های آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس که آن‌ها هم چنین ویژگی‌هایی دارند.

منبع: Digitaltrends

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی