دوربین گوگل پیکسل 2 با چه مشکلی مواجه شده است

Sayman Digital ۲۴ آبان ۱۳۹۶
دوربین گوگل پیکسل 2 با چه مشکلی مواجه شده است

دوباره با یک مشکلی دیگر از گوگل پیکسل 2 مواجه هستیم. این بار مشکل مربوط به دوربین پیکسل 2 که با نور محیط دارد. دوربین پیکسل 2 زمانی که در محیط چراغ های LED روشن باشد، عملکرد خوبی را از خود نشان نمی دهد. کاربران اینگونه توصیف کرده اند که ویدئو و یا عکس در چنین محیط هایی پرپر و یا دارای خط های راه راه می باشد. شما می توانید در ویدئو زیر به طور کاملا واضح متوجه این مشکل گردید.

در اینجا یک عکس را مشاهده می نمایید که خط های را راه بر روی عکس افتاده است.

البته این موضوع هم وجود دارد که چراغ های LED، نورهای پایدار را انتشار نمی دهند و به همین دلیل این امر باعث پر پر زدن ویدئو می گردد. اما اکثر گوشی های رده بالا با این موضوع مشکلی ندارند و انتظار می رود گوگل پیکسل 2 که از آخرین پرچمداران گوگل است، نیز مشکلی با این موضوع نداشته باشد.

لازم است بدانید که این مشکل دوربین گوگل پیکسل 2، در بلاگ های اختصاصی پیکسل مورد بحث قرار گرفته است و در یک نگاه سریع به این بحث ها، نشان می دهد که این موضوع را با تیم های مسئول درمیان گذاشته شده است و احتمال بسیار زیاد این تیم ها، تیم پیکسل 2 گوگل باشند.

اگرچه هنوز صحبت رسمی و یا تایید شده وجود ندارد. اما شرکت کالیفورنیا حل این مشکل را در اولویت قرار داده است.

منبع: GSMARENA

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

یک نظر در مورد دوربین گوگل پیکسل ۲ با چه مشکلی مواجه شده است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیکسل 1خیلی خوب از آب در اومد چون با اچ تی سی همکاری میکرد وقتی داری خوب جواب میدی نیازی نیست تغییر ایجاد کنی ولی در پیکسل 2 با شرکت ال جی همکاری کرد و ایرادات زیادی ازش دراومده مثلا همین مورد یا سوختگی پنل

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی