دوربین اصلی و سلفی گلکسی اس 10 پلاس در صدر جدول

mahdi ۳ اسفند ۱۳۹۷
گلکسی اس 10

کمپانی DxOmark، رتبه سوم عکاسی را به گوشی شیائومی mi9 اختصاص داد. ولی اکنون با معرفی گلکسی اس 10 پلاس ، این رتبه تغییر خواهد کرد.

بنابه گفته DxOmark، در حال حاضر گلکسی اس 10 پلاس بهترین گوشی موجود در زمینه عکاسی است. نتایج بدست آمده برای عکاسی این دستگاه با دو گوشی هوآوی میت 20 پرو و پی 20 پرو مطابقت دارد ولی در زمینه دوربین سلفی گلکسی اس 10 پلاس با اختلاف عملکرد بهتری را در اختیار می گذارد.

گلکسی اس 10 پلاس نمره 114 را برای عکاسی با دوربین عقب کسب کرد که همانند میت 20 پرو می باشد و برای فیلم برداری نمره 97 را کسب کرده که کمی کمتر از میت 20 پرو می باشد.(میت 20 پرو نمره 98 را به خود اختصاص داده است)

علاوه بر این، به تازگی کمپانی DxOmark ادعا کرده است که دوربین شیائومی می9 بهتر از دوربین گوشی های اپل می باشد ولی به خوبی دوربین میت 20 پرو نیست.

وجود دوربین دوگانه سلفی در گلکسی اس 10 پلاس باعث شده که این پرچمدار نمره 96 را به خود اختصاص دهد که بسیار فراتر از دوربین سلفی میت 20 پرو و پی 20 پرو می باشد.( میت 20 پرو نمره 75 و پی 20 پرو نمره 72 را در زمینه دوربین سلفی کسب کرده اند)

با این اوصاف وقتی حرف دوربین می شود، گلکسی اس 10 پلاس یک دستگاه همه جانبه در این زمینه بوده و جلوتر از بقیه رقبا است.

نکته جالب این است که گوشی شیائومی می 9 با نمره 99 جلوتر از بقیه در زمینه فیلم برداری است و دلیل این موضوع احتمالا این است که این شرکت بطور پیش فرض فیلم برداری با کیفیت 4K را به جای 1080p به کار برده است. بنابراین این نمره شاید کمتر باشد.

شاید بعضی از افراد امتیازدهی های شرکت DxOmark را قبول قبول نداشته باشند، اما به هر حال گلکسی اس 10 پلاس یکی از بهترین گوشی های موجود بازار در زمینه دوربین بوده و حتی دوربین سلفی آن عملکردی بهتر از نمونه بکار رفته در پیکسل 3 در اختیار می گذارد.

نظر شما در مورد گلکسی اس 10 پلاس چیست؟

مبنع: androidauthority

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی