شیائومی از دستگاه تهویه هوا ایستاده جدید خود با مصرف انرژی بهینه‌تر رونمایی کرد

فرهاد سعادت ۸ مهر ۱۳۹۹

شرکت شیائومی به تازگی دستگاه‌های تصفیه هوای خود با ۳ سطح از بهینگی انرژی و با ظرفیت ۱ اسب بخار و ۱.۵ اسب بخار را روانه بازار کرده است. این شرکت، امروز مدل جدیدتر این دستگاه‌ها یعنی Mi Vertical Air Conditioner که ظرفیتی معادل ۲ اسب بخار دارد را نیز به بازار معرفی کرد. این دستگاه تصفیه هوا شیائومی مدل Vertical قیمت ۳۶۹۹ یوان دارد و با پرداخت ودیعه ۱۰۰ یوان، قابل پیش خرید نیز می‌باشد.

دستگاه تهویه هوا جدید شیائومی
دستگاه تهویه هوا جدید شیائومی

محصول جدید شیائومی که ۳ سطح از بهینگی انرژی را برای کاربر ارائه می‌کند، از طراحی سیلندری ایستاده استفاده می‌کند و در قسمت بالایی این سیلندر، دارای پنلی برای کنترل دستگاه است. منطقه موثر تحت پوشش دستگاه تهویه هوا ایستاده شیائومی بین ۲۰ الی ۳۰ مترمربع و حجم هوای در گردش تولیدشده توسط دستگاه، ۱۰۰۰ مترمکعب است. شرکت شیائومی مدعی است که فن دستگاه به منظور کاهش صدای تولیدشده از آن، بهینه شده است و اکنون فقط صدایی به بلندی ۳۳ دسی‌بل تولید می‌کند.

دستگاه تصفیه هوا شیائومی مدل Vertical به همراه فیلترهای ضدباکتری و ضدکپک به بازار عرضه خواهد شد. طبق گفته شیائومی، باله‌های دستگاه، به‌طور خودکار قابل تمیزشدن هستند. همچنین دستگاه تهویه هوا ایستاده جدید شیائومی از نرم‌افزار Mi App نیز پشتیبانی می‌کند و به وسیله دستیار صوتی XiaoAI قابل کنترل است.

شیائومی اولین دستگاه هوا ایستاده خود را در سال ۲۰۱۹ عرضه کرده بود و چند ماه قبل هم یک دستگاه با مشخصات و قیمت جدیدتر معرفی کرد که نسبت به دستگاه تهویه هوا ذکرشده در ابتدای متن از قیمت بالاتر و مشخصات بهتری برخوردار است. این محصول قدرتی معادل ۳ اسب بخار دارد و ناحیه ۳۰ مترمربعی را تحت پوشش قرار می‌دهد. این دستگاه تهویه هوا جدید شیائومی نیز قیمتی معادل ۵۹۹۹ یوان دارد و به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

به نظر شما وجود دستگاه تهویه هوا شیائومی تا چه حدی در آب‌وهوای آلوده امروزی می‌تواند ضروری باشد؟

منبع:  Gizmochina

به اشتراک بذار:

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی