تنها نیمی از تعداد گوشی های iphone X تا پایان سال آماده خواهد شد

سایــمان دیــجیتال ۳ آبان ۱۳۹۶
iphone X

این روزها تقریبا هر شایعه و خبری که در مورد iphone X به گوش می رسد، در مورد مشکلات تولید انبوه آن و سخت بودن دست یابی به آن در سال 2017 می باشد.

در روزهای گذشته، اخباری مبنی بر این که نگرانی هایی در مورد روز پیش فروش iphone X ، یعنی 27 اکتبر وجود دارد، به گوش رسیده بود و اکنون گزارش های جدیدی که توسط مجله ی Nikkei انتشار یافته است، نشان می دهد که احتمالا تنها 20 میلیون از تعداد واحد های وعده داده شده توسط اپل، تا پایان سال 2017 آماده‌ی فروش خواهد شد.

بر اساس ادعای nikkei asian review، مشکلات موجود در زمینه ی تولید دوربین مخصوص تشخیص چهره ی آیفون ایکس، باعث بروز این اتفاق خواهد شد و خریداران آیفون X احتمالا نه تنها در روز موعود (3 نوامبر) و هفته های بعد آن، بلکه ممکن است تا شروع سال 2018 نیز منتظر دریافت کالای خود بمانند.

گزارشات منتشر شده در ماه سپتامبر حاکی از این بودند که اپل در هر روز حدود 10 هزار واحد آیفون تولید می کند و اکنون بر اساس گفته های nikeki، این شرکت باید ماهانه 10 میلیون دستگاه (روزانه حدود 33 هزار دستگاه) تولید کند تا بتواند انتظارات پیش رو را به جا آورد.

iphone X

با نگاهی به سال گذشته متوجه می شویم که اپل در بازه‌ی زمانی مشابه، موفق به منتشر کردن حدود 78.3 میلیون دستگاه شده بود و عرضه ی محدود iphone X ، فروش آن به ویژه در جشنواره های تعطیلاتی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

همچنین nikkei اعلام کرده است که شرکت اپل احتمالا برای حل این مشکل، با تولید کنندگان دیگر مذاکره خواهد کرد تا تولید بخش هایی از iphone X به آن ها واگذار شود و روند تولید این دستگاه، با سرعت بیشتری ادامه یابد.

نظر شما در مورد مشکلات موجود در زمینه ی تولید iphone X چیست؟

منبع: cnet

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی