به روز رسانی نسخه 3.7 تلگرام

Sayman Digital ۲۴ اسفند ۱۳۹۴
رمزگذاری تلگرام در نسخه اندروید

 به روز رسانی نسخه 3.7 تلگرام

مورخ 13 مارچ 2016، برنامه ی محبوب تلگرام، یک به روز رسانی دیگر را ارائه کرد، طبق معمول آپدیت ها، در به روز رسانی نسخه 3.7 ویژگی ها و عملکرد های جدیدی اضافه شده است، برای اطلاع از این ویژگی های جدید با ما همراه باشید.

سوپرگروه های 5000 نفری: گروه های عمومی

تلگرام بیشتر به خاطر چت های گروهی محبوب هست. با توجه به این به روز رسانی نسخه 3.7 چت های گروهی محبوب تر نیز خواهد شد. برای شروع، تعداد افراد یک سوپر گروه، از 1000 نفر به 5000 نفر افزایش یافت یعنی 5 برابر.

پیام های برچسب دار

ادمین های سوپر گروه ها می توانند به کمک برچسب زدن، برخی از پست های مهم تر را بسیار راحتتر از پیش به اطلاع افراد گروه برسانند. پیام های برچسب دار (Pinned Messages) در بالای صفحه ی چت قرار دارد و از طریق این افزونه، کلیه ی اعضا، یک اعلانیه دریافت خواهند کرد، حتی اگر آنها پیام های معمولی دریافتی از آن گروه را بی صدا(Muted) کرده باشند. در تصویر زیر نحوه ی نمایش یک پیام برچسب دار را می بینید.

به روز رسانی نسخه 3.7

پیام های برچسب دار

در به روز رسانی نسخه 3.7 ، سوپر گروه ها می توانند عمومی شوند و یک آدرس(لینک) کوتاه شده دریافت کنند،منظور از لینکه کوتاه شده همچون (telegram.me/SaymanDigtal) می باشد. به این ترتیب هر شخصی می تواند کل تاریخچه ی گفتمان موجود در گروه را ببیند و همچنین با عضویت در آن سوپر گروه، به راحتی پیام بفرستد. در تصویر زیر یک گروه عمومی را می توانید مشاهده کنید.

به روز رسانی نسخه 3.7

سوپر گروه عمومی

ابزار های مدیریتی

یکی دیگر از ویژگی های برجسته به روز رسانی نسخه 3.7 ، محدود کردن کاربر هایی است که اسپم (هرزنامه) می فرستند. ادمین ها می توانند کاربرهایی که قوانین یک سوپر گروه را رعایت نکرده و پیام هایی مغایر با قوانین گروه می فرستند را به کمک ابزار های مدیریتی محدود کرده(Blocked)، گزارش کرده(Report) و یا به سرعت کلیه ی پیام های ارسالی از سمت این افراد را حذف کنند. در این تصویر نیز ابرارهای مدیریتی را نیز می توانید مشاهده کنید.

به روز رسانی نسخه 3.7

ابزار های مدیریتی

ناگفته نماید این ویژگی تنها در سوپر گروه ها فعال است و همچنین به یاری به روز رسانی نسخه 3.7 ، کلیه ی گروه ها را می توان به سوپر گروه ها تبدیل کرد و همچنین این امر توسط سازنده اولیه ی یک گروه انجام خواهد شد. ادمین های یک گروه نیز در لیست اعضای آن گروه به نمایش در خواهند آمد و شما می توانید در صورت نیاز، به ادمین های گروهتان پیام بفرستید.

نکته ی پایانی اینکه گروه های عمومی، به صورت مقطعی نشر خواهند یافت و همچنین در حال حاضر در اروپا و امریکا کاملا فعال بوده اما در برخی از کشور های آسیای به خاطر حجم پیام های هرزی(Spam) که دریافت می شود و تیم پشتیبان تلگرام به محاسبه حجم پیام های هرز دریافتی، کانال های عمومی را در دسترس سایر کشور ها نیز قرار خواهند داد.

شما نیز می توانید، با عضو شدن در کانال تلگرام سایمان دیجیتال، ضمن دریافت تخفیف های فوق العاده خرید، از آموزش ها و آخرین اخبار دنیای تلفن همراه و تبلت باخیر شوید.

آخرین به روز رسانی را دانلود نمایید.

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی