به روز رسانی امنیتی Htc One A9

سایمان دیجیتال ۴ بهمن ۱۳۹۴
به روز رسانی Htc One A9

چرا به روز رسانی ؟

برای همگان واضح است که ایمن نگه داشتن تلفن همراه به کمک به روز رسانی های ماهیانه امری بسیار مطلوب به حساب می آید. البته اهمیت این موضوع هنگامی بسیار محسوس تر شد که آسیب پذیری استیج فرایت (Stagefright Vulnerability ) همگان را در دنیای فناوری متعجب کرد. اقدامات پیشگیرانه راه کار اصلی این ماجراست و امروز یکی از زیباترین دستگاه های اندرویدی سهم خود را ازین به روز رسانی امنیتی دریافت خواهد کرد.

کدام مدل ها به روز خواهند شد ؟

در این ژانویه نسخه آنلاک شده تلفن هوشمند شرکت معروف تایوانی با نام HTC One A9 به روز رسانی امنیتی خود را دریافت خواهد کرد. کاربرانی که تا به حال اعلانیه این به روز رسانی را دریافت نکرده اند می توانند با رجوع به بخش تنظیمات، انتخاب گزینه ی درباره ی دستگاه و در پایان انتخاب به روز رسانی، از این بسته امنیتی برخوردار شوند. حائز اهمیت است که این بروز رسانی بصورت مرحله ای بوده و ممکن است اندکی بطول انجامد از این رو برای شما هیچ جای نگرانی نیست.

همچنین باعت خرسندی شما خواهد بود که بدانید این به روز رسانی تنها حاوی بسته امنیتی نخواهد بود. شرکت معروف تایوانی بسته ای از رفع نواقص و باگها را در کنار این بسته ی امنیتی برای کابران فراهم آورده است. متاسفانه کلیه ی جزئیات این به روز رسانی برای ما به وضوح مشخص نشده است اما ناگفته نماند از دید کاربران موضوعی جز موارد مطرح شده بالا نخواهد بود.

به نقل از توئیت Mo Versi:

“کاربران HTC One A9، این ژانویه به روز رسانی حاوی بسته های امنیتی و رفع نواقص را از طریق OTA دریافت خواهید کرد”

تلفن همراه HTC One A9 که عموما در کنار صفات باریک، هوشمند و خوش استیل قرار می گیرد یکی از زیباترین گوشی های میان رده ی بازار است که دریافت این گونه به روز رسانی های مداوم به فروش و محبوبیت آن کمک خواهد کرد. این میان رده شرکت HTC پس از اینکه در ماه دسامبر سال گذشته توانست مسیر خود به سمت آخرین نسخه سیستم عامل اندروید یعنی مارشمالو را باز کند توانست با استقبال نسبتا خوبی از سوی طرفداران این شرکت تایوانی مواجه شود.

منبع: AndroidAutority

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی