بهتر است هدفون اپل را فقط پخش کننده موسیقی ندانیم

Sayman Digital ۷ آذر ۱۳۹۴
هدفون اپل

هدفون اپل را امتحان کرده اید؟

اگر تا به حال از هدفون استفاده کرده اید؟!!! حتما متوجه این شده اید که فقط کارهای عادی از جمله کم و زیاد کردن صدا آهنگ و یا در نهایت جواب دادن به تماس های تلفنی را با آن انجام می دهیم. ولی اکنون با معرفی عملکرد هدفون اپل  که چیزی فراتر از یک هدفون است به شما نشان خواهیم داد که این هدفون اپل کارهایی را از جمله فعال کردن siri گرفته تا عکس گرفتن را برای شما می تواند انجام دهد که شاید شما از آن خبر نداشته باشید.

هدفون اپل

 

پخش یا متوقف کردن آهنگ یا ویدئو با هدفون اپل

اگر دوست دارید آهنگ مورد علاقه خود را بخش کنید و یا آن را از جایی که متوقف کرده اید دوباره گوش کنید کافیست یکبار برروی کلید وسط کلیک کنید. جالب است بدانید که کارایی این هدفون اپل فقط برای موسیقی نیست بلکه شما می توانید زمان تماشا کردن ویدئو نیز از آن بهره مند شوید. حتی زمانی که از سایر برنامه های پخش کننده موسیقی مانند  iTunes library استفاده می کنید می توانید شاهد عملکردهای بی نظیر هدفون اپل باشید.

رد کردن آهنگ و یا آلبوم

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید آهنگ مورد علاقه خود را در آلبوم انتخاب شده گوش کنید. برای این کار هدفون اپل راهکار راحت و آسانی را با دوبار کلیک کردن سریع برروی کلید وسط ارائه می کند.

پخش مجدد آهنگ مورد علاقه

اهنگ مورد علاقه خودتون را با سه بار کلیک کردن برروی کلید وسط دوباره گوش کنید. شاید باور نداشته باشید! ولی این امکان را به شما می دهد.

ردکردن سریع

اگر دوست داشته باشید آهنگ یا ویدئو شما به قسمت مورد دلخواه شما برسد، به طور سریع دوبار برروی کلید وسط کلیک کنید و نگه دارید.

عقب بازگردان آهنگ یا ویدیو

شاید دوباره دوست داشته باشید قسمت مورد دلخواه از آهنگ یا ویدئو خود را پخش کنید. شما می توانید به طور سریع دوبار برروی کلید وسط کلیک کنید و نگه دارید.

عکس گرفتن

اگر در مکانی هستید که دستتون بند هست؟ ولی می خواهید عکس بگیرید؟ بدون اینکه از دستای خودتون برای عکس گرفتن استفاده کنید ، شما می توانید با کلیک کردن برروی کلید ولوم پایین همراه با فعال کردن دوربین ، عکس مورد دلخواه خودتان را بگیرید.

هدفون اپل

پاسخ به تماس

شما می توانید بدون اینکه که گوشی خود را از جیب یا کیف خود بیرون بیاورید، با یکبار کلیک کردن برروی کلید وسط ، به تماس خود پاسخ دهید.

قطع کردن تماس

برای قطع کردن تماس می توانید با یکبار کلیک کردن برروی کلید وسط این کار را انجام دهید. البته اگر هم بخواهید رد تماس انجام دهید روش گفته شده پاسخگو خواهد بود.

 پشت خط نگه داشتن یک تماس، جواب دادن به تماس دیگر

خیلی اتفاق افتاده است هنگام مکالمه، یکدیگر پشت خط می آید . برای جواب دادن به پشت خط با یک بار کلیک کردن برروی کلید وسط خیلی راحت به تماس فرد دیگر پاسخ می دهیم.

فعال کردن siri

شما حتی با این هدفون قادر هستید قابلیت دستور صوتی Hey Siri را فعال کنید. برای این کار لازم است کلید وسط را فشار داده و نگه دارید.

 

منبع: thrillist

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

تاکنون نظری ثبت نشده

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی