بهترین ویژگی دوربین گوگل پیکسل 2 چیست

Sayman Digital ۱۹ آذر ۱۳۹۶
دوربین گوگل پیکسل 2

چیزهای زیادی در مورد پیکسل 2 وجود دارد که می توانیم آن ها را دوست داشته باشیم. دوربین 12.2 مگاپیکسلی که در ثبت تصویر واضح و با جزئیات، کمک بسیاری می کند. به لطف لرزشگیر الکترونیکی و اپتیکال دوربین پیکسل 2 شما شاهد عکس واضح و صاف می شوید. اما یکی از بهترین ویژگی های دوربین گوگل پیکسل 2  که سرو صدای زیادی هم نکرده است، قابلیت Motion Photos می باشد.

همانطور که از نام قابلیت Motion Photos پیداست، این قابلیت همان ویدئو های کوتاه است. به طوری که شما با استفاده از این قابلیت، لحظه قبل از عکس گرفتن را می توانید ثبت کنید اما به صورت ویدئو. گوشی های پیکسل 2 و پیکسل 2XL تنها گوشی هایی هستند که می توانند عکس موشن ثبت نمایند.

قابلیت Motion Photos یکی از بهترین ویژگی های دوربین گوگل پیکسل 2 می باشد.

ثبت لحظه با قابلیت دوربین گوگل پیکسل 2

قابلیت Motion Photos درحال اتفاق می افتد. شما نمی توانید محتوای کلیپ را برنامه ریزی نمایید زیرا بیان اینکه فناوری یادگیری زبان ماشین در پس زمینه چه چیزی را ثبت می نماید، سخت است. تنها نقطه ضعف این قابلیت، حجم فایل های آن است که زیادتر از عکس معمولی می باشد. البته گوگل این مشکل را هم به لطف گوگل فوتوز حل نموده است. شما به راحتی می توانید عکس های خود را در فضای ابری نامحدود ذخیره نمایید.

اشتراک گذاری راحت در شبکه های اجتماعی

شما به راحتی میتوانید فایل GIF را به راحتی در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

آرشیو عکس های زنده

شما می توانید هر لحظه با قابلیت Motion Photos عکس های خود را به صورت زنده ثبت کنید و این عکس ها را در برنامه گوگل فوتوز خود آرشیو نمایید و با دوستان خود آن ها را به اشتراک بگذارید.

منبع: androidauthority

به اشتراک بذار:

مطالب مرتبط

یک نظر در مورد بهترین ویژگی دوربین گوگل پیکسل ۲ چیست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قابلیت Motion Photos رو s8,s8+ وnote 8 هم دارن

نظرات بیشتر نظرات کمتر
تلفن مشاوره ۰۴۱-۳۵۵۷۷۰۰۰
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت همیاران فناوری هوشمند می‌باشد. ©️۱۳۹۹
نتایج بیشتر
loading
done
منو اصلی